نمناک سرگرمیدیدنی ها کم سن و سال ترین زن جهانگرد دنیا + تصاویر
زن ، جهانگردی
زن آمریکایی جوان ترین زن جهانگرد دنیا سفرش را در جولای سال 2015 آغار کرده و در مدت 18 ماه از 196 کشور مختلف بازدید کرده است و به عنوان کم سن و سال ترین جهانگرد معرفی شده است.

 زن 27 ساله جوانترین جهانگرد دنیا

گردشگری و سفر به کل جهان مختص افرادی ماجراجو و شجاع است که با در نظر گرفتن همه جوانب سفر یه دور دنیا این ریسک را می پذیرند و سفری پر ماجرا و جذاب تجربه می کنند،جوان ترین زن جهانگرد دنیا 27 سال دارد و در طی 18 ماه جهانگردی توانسته 196 کشور را بازدید کند.

او سفرش را در ماه جولای 2015 آغاز کرده و تا کنون حدود 198 هزار دلار خرج کرده است. به علاوه اینکه 280 پرواز را تجربه کرده است.

این زن جوان که اهل آمریکا است، کشورهای اروپایی و آسیایی را دیدن کرده و سفر به یمن به عنوان آخرین کشوری که وی در این ماه ملاقات خواهد کرد ثبت می شود.

نام این جهانگرد جوان پس از سفر به یمن به عنوان جوان ترین زن جهانگرد جهان که 196 کشور از جمله افغانستان و فلسطین را بازدید کرده به ثبت خواهد رسید.

او در ارتباط با رفتار مردم با خودش می گوید:"مردم هر کشور با هر رنگ، دین، مذهب و ملیتی با من بی نهایت مهربان بوده اند، من اطلاعات بی شماری راجع به نحوه زندگی، فرهنگ و مذهب افراد کشورهای مختلف به دست آورده ام که برایم بسیار ارزشمند است".

زن جهانگرد

زن جهانگرد

زن جهانگرد

زن جهانگرد

کم سن و سال ترین زن جهانگرد دنیا + تصاویر

کم سن و سال ترین زن جهانگرد دنیا + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف