سرخیو راموس

خطای سرخیو راموس بر روی محمد صلاح عمدی نبوده!

تاریخ انتشار : 17 خرداد 1397کد مطلب : 68805زمان مطالعه : 2 دقیقه
تونی کروس بازیکن آلمانی تیم رئال مادرید اعلام کرد: هیچ عمدی در خطای سرخیو راموس بر روی محمد صلاح وجود نداشته است.

دفاع تمام قد ستاره آلمانی از سرخیو راموس

تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مدرید مدعی شد اطمینان دارد خطای سرخیو راموس روی محمد صلاح عمدی نبوده است.

در چند هفته اخیر هجمه زیادی علیه سرخیو راموس، کاپیتان 32 ساله رئال مادرید شکل گرفته و بسیاری معتقدند خطای او روی محمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان عمدی بوده است اما تونی کروس همبازی او قویا این فرضیه را رد می کند.

دفاع ستاره آلمانی

دفاع ستاره آلمانی از سرخیو راموس 

تونی کروس گفت:"من اطمینان دارم سرخیو راموس هرگز قصدی برای آسیب زدن به محمد صلاح نداشته است زیرا داور در آن صحنه حتی خطا نیز اعلام نکرد. سرخیو راموس بازیکن خشنی نیست و این موضوع را بارها در گذشته ثابت کرده است.

من افتخار می کنم که سرخیو راموس در تیم رئال مادرید کاپیتان ماست و من تا به حال هیچ رفتاری از سوی او که به عنوان برخورد غیرورزشی تلقی شود ندیده ام."

مصدومیت محمد صلاح

لحظه خطای سرخیو راموس بر روی محمد صلاح ستاره فوتبال مصر

پاسخ سرمربی مصر به صحبت های اخیر سرخیو راموس 

محمد صلاح موفق شد در فصل گذشته عنوان بهترین گلزن لیگ برتر را از آن خود کند ولی در فینال چمپیونزلیگ، پس از برخورد سختی که با سرخیو راموس داشت، دچار مصدومیت شد و نتوانست تیمش را در ادامه دیدار همراهی کند. روز گذشته سرخیو راموس گفته بود که اگر محمد صلاح آمپول مخصوصی تزریق می کرد، می توانست به بازی کردن ادامه دهد و حالا کوپر پاسخ سرخیو راموس را داد.

سرمربی کشور مصر گفت:" من پزشک نیستم، نمی دانم سرخیو راموس پزشک است یا نه ولی صلاح بازیکنی بود که در فینال بازی می کرد و مصدوم بود. شکی ندارم که اگر می توانست بازی کند، بازی می کرد زیرا فینال چمپیونزلیگ مطمئنا اتفاق بزرگی است. به نظرم محمد صلاح مصدومیت مهمی دارد، روند مصدومیتش باید طی شود و ببینیم چه خواهد شد. ما خوشبین هستیم و مطمئنیم که او برای بازی کردن در جام جهانی شانس خوبی دارد."

ادعای عجیب تونی کروس در رابطه با خطای راموس بر روی محمد صلاح

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از ورزش سه/ح.ب
وبگردی