نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی علت “سرد مزاجی زنان” بعداز زایمان
سرد مزاجی زنان ، سرد مزاجی زنان چیست
“سرد مزاجی زنان” بعد از زایمان جزو اختلالات جنسی مشهود است. زنی که به تازگی زایمان کرده است با مشکلات جنسی بسیار ناخوشایندی روبرو می شود غافل از اینکه این روند عللی دارد که باید شناسایی و درمان شوند.

تمام نکاتی که باید در مورد عوامل سرد مزاجی زنان بعد از زایمان بدانید:

بی میلی جنسی و سرد مزاجی زنان بعد از زایمان منجر به بروز اختلالات در روابط جنسی و زناشویی می شود. بی میلی که به دلایلی بعد از زایمان بروز می کنند.

 فعالیت جنسی در دوران پس از زایمان و زمان آمادگی برای شروع این فعالیت ها میان افراد متفاوت است. برخی از خانم ها در چند هفته اول بعد از زایمان این آمادگی را کسب می کنند ولی برخی دیگر برای کسب این آمادگی به 4 تا 6 ماه وقت نیاز دارند که باید برای زوجین این مساله تبیین شده و در این زمینه آگاه شوند چرا که ممکن است…

خانم ها احساس بی کفایتی کنند و مردان نیز حساس و آسیب پذیر شوند و احساس کنند که کنار گذاشته شده اند.

 
 سردمزاجی زنان

علت سرد مزاجی زنان بعد از زایمان

علل کاهش میل جنسی بعد از زایمان به طور مختصر عبارتند از:

 
1. رابطه زناشویی دردناک برای خانم ها به دلیل مشکلات زایمان (دیسپارونیا)
 
2.  شیردهی در برخی افراد
 
3. خستگی ناشی از بارداری و وضع حمل
 
 
5. وجود مشکلاتی در روابط زن و شوهر قبل و زمان بارداری که این مشکلات به بعد از زایمان منتقل شود.
 
6. مشکلات زنانگی (برخی خانم ها روابط زناشویی را صرفا راهی برای بچه دار شدن می دانند و بعد از زایمان آن را غیرضروری تلقی می کنند). این خانم ها لازم است برای دریافت مشاوره، تشخیص و در صورت نیاز درمان مشکلات احتمالی بررسی شوند تا پس از بهبود روابط با همسرشان از داشتن روابط جنسی طبیعی لذت ببرند و آن را فقط موضوعی ناخوشایند که به خاطر بچه دار شدن باید تحمل شود، نداند.
 
گاهی برخی افراد برای برآوردن نقش پدر و همسر به صورت توأم مشکل دارند که گاهی این مساله موجب بروز مشکلاتی در روابط زناشویی شان می شود. توصیه می شود که به یک درمانگر مسایل جنسی مراجعه کنید تا مشکل برطرف شود.

علت سرد مزاجی زنان بعداز زایمان

علت “سرد مزاجی زنان” بعداز زایمان
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 30
برگرفته از پارسینه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف