امیرحسین رستمی

احتمال پخش سریال آچمز بعد از گاندو

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1398کد مطلب : 74634زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال آچمز به کارگردانی مهرداد خوشبخت با بازی بازیگران دنیای طنز سینما و تلویزیون جایگزین احتمالی سریال گاندو برای پخش از شبکه سه سیما است.

پخش سریال آچمز با ستاره های کمدی از شبکه سه

سریال گاندو به کارگردانی جواد افشار سریال جدید شبکه سه سیما است که تابحال نه قسمت از آن روی آنتن شبکه سه سیما رفته است. این سریال جدید جواد افشار با داستانی بر اساس واقعیت ساخته شد و در واقع یک سریال با روایتی از یک داستان جاسوسی است.

بعد از اتمام پخش سریال گاندو به نظر میرسد که شبکه سه سیما قصد جایگزینی سریال آچمز را به جای این ساخته جواد افشار دارد.

داستان و بازیگران سریال آچمز

سریال آچمز به کارگردانی مهرداد خوشبخت به ایستگاه پایانی مراحل تصویربرداری رسید و این سریال جایگزین احتمالی گاندو در شبکه سه سیما است.

هومن برق نورد

گریم هومن برق نورد در سریال آچمز

آچمز سریالی به تهیه کنندگی حسین آقا هرندی آبان ماه سال گذشته جلوی دوربین رفت و مراحل تصویربرداری آن در شهرهای مختلف انجام شد و به ایستگاه پایانی رسید.

امیرحسین رستمی و هومن برق نورد

بازی امیرحسین رستمی و هومن برق نورد در سریال آچمز

سریال کمدی آچمز با حضور بازیگران طناز سینما و تلویزیون در 30 قسمت ساخته شد و به نظر میرسد بعد از پایان سریال گاندو در شبکه سه سیما روی آنتن برود.

امیرحسین رستمی

عکسی از امیرحسین رستمی بازیگر سریال آچمز

در خلاصه داستان سریال آچمز آمده است:مصیب، تازه پس از 45 سال می فهمد که تنها فرزند خانواده نبوده است. برای پیدا کردن گمشده سالیان دور مادرش، راهی تهران می شود و اما خودش هم گمشده بزرگ تری دارد. عزت و احترام! مجبور است بین این 2 گمشده یکی را انتخاب کند و همین داستان های پیچیده ای برایش به وجود می آورد که او را تبدیل به انسانی دیگر می کند.

بازیگران سریال آچمز

سلفی امیرحسین رستمی و بازیگران سریال آچمز

بازیگران سریال آچمز عبارتند از :امیرحسین رستمی ، هومن برق نورد، ساراخوئینی ها، بیتا سحرخیز ، مهوش صبرکن ،سید مهرداد ضیایی، مهران رجبی ، مهوش صبرکن، پریسا مقتدی، سهند جاهدی، هادی عطایی فر، احمدرضا اسعدی، مونا اسکندری و ... بازیگران این سریال تلویزیونی را تشکیل میدهند.

سریال کمدی آچمز جایگزین احتمالی سریال گاندو در شبکه سه

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : عکاس:مهسا طیب طاهر / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی