کامبیز دیرباز و وحید رهبانی
سریال گاندو 2 به لیست سریالهای تلویزیونی در سال 1400 اضافه شده و یکی از سریالهای متفاوت در ایام نورز است که روی آنتن شبکه سوم خواهد رفت.

پخش سریال گاندو 2 در نوروز 1400

سریال گاندو به کارگردانی جواد افشار، نویسندگی آرش قادری و تهیه کنندگی مجتبی امینی یکی از سریال های پربازیگر تلویزیون در سال 1398 بود که فصل دوم آن نیز در حال ساخت است.

سریال گاندو 2 در حالی میان سریالهای نوروزی قرار گرفته است که تا پیش از این روال رایج در نوروز، پخش سریال های طنز بود و  نمایش مجموعه ای با مضمون امنیتی  سیاسی در نوروز سابقه نداشت.

وحید رهبانی و داریوش فرهنگ

احتمال تغییر نام سریال گاندو 2 به لوتی

فصل دوم سریال گاندو فعلا با نام لوتی عرفی شده و در فهرست سریالهای تلویزیون در نوروز 1400 قرار گرفته است.این سریال می تواند رقیب سختی برای سریان نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی در جذب مخااطب داشته باشد.

مهدی آذرپندار مدیر فیلم و سریال شبکه 3 سیما در معرفی سریال گاندو 2 گفته است:

لوتی تقلای یکی از سرویس های جاسوسی بیگانه برای ضربه زدن به ایران و مقابله نیروهای داخلی با این توطئه را به تصویر خواهد کشید.

سریال گاندو

بازیگر جدید سریال گاندو 2

ساخت سری دوم سریال گاندو در سکوت خبری کامل انجام شده و بسیاری از عوامل فصل اول در این مجموعه حضور دارند. امیریل ارجمند بازیگر جدید این سریال است که در سکانسهایی در گرمدره مقابل دوربین قرار گرفته است.

وحید رهبانی

فصل اول گاندو یکی از سریالهای پربازیگر و پرلوکیشنی بودکه علاوه بر شهرهای مختلف ایران تصویربرداری آن در ترکیه، چین و ... هم انجام شد.

سریال گاندو 2 رقیب جدی سریال نون خ در نوروز1400

4.444
این مطلب مفید بود ؟395
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی