نمناک اخبارفرهنگ و هنر جزئیات کامل “ترور سعید کریمیان” مدیر جم تی وی + تصاویر
ترور سعید کریمیان ، جم تی وی
سعید کریمیان مدیر شبکه فارسی زبان جم تی وی در استانبول ترکیه با شلیک 27 گلوله به قتل رسید, ترور سعید کریمیان ساعات پایانی دیشب صورت گرفت. عکس های مربوط به “ترور سعید کریمیان” مدیر GEM TV را در ادامه مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1396

جزئیات ترور سعید کریمیان

سعید کریمیان مدیر شبکه فارسی زبان بیگانه جم تی وی در دفتر کارش در استانبول به قتل رسید ."فخرآور" از عناصر ضدانقلاب و از نزدیکان کریمیان نیز خبر کشته شدن وی را تایید کرده است.

هنوز فرد یا گروهی مسئولیت این قتل را بر عهده نگرفته است.

جم تی وی

سعید کریمیان کشته شد

سعید کریمیان مدیر شبکه ماهواره ای فارسی زبان GEM در خودرویش در ترکیه با شلیک گلوله به قتل رسید. علاوه بر کریمیان، شخص همراه کریمیان که ظاهراً شریک کویتی - بریتانیایی اش بوده نیز کشته شده است. البته برخلاف عمده منابع ترکیه، سی ان ان ترک گزارش کرده که شخص دوم، شریک کویتی کریمیان نبوده، بلکه یک ایرانی بوده و با این اوصاف نمی توان نظر قطعی درباره هویت شخص دوم داشت.
 
مطابق با اطلاعات دریافتی «تابناک» از منابع ترک، در جریان این حادثه یک خودروی جیپ در ساعت 20:15 به خودروی کریمیان نزدیک شده، مسیر حرکت خودروی لوکس کریمیان را بریده و باعث توقف این خودرو شده است. سپس دو تن از سرنشینان این خودروی جیپ به شماره پلاک 34 HD 9999 که نقاب بر چهره داشتند، خودروی کریمیان را هدف قرار داده اند. کریمیان پس از این حادثه به بیمارستانی در منطقه مسلک استانبول منتقل شده و در نهایت بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان کشته شده است.

 تصاویر مربوط به محل ترور سعید کریمیان در ترکیه

 
 شبکه جم
مدیر شبکه جم
هادی کریمیان
ترور سعید کریمیان
ترور سعید کریمیان
ترور سعید کریمیان

  ضاربان پس از این حادثه، خودروی جیپی که برای این قتل مورد استفاده قرار داده بودند، به آتش کشیدند و متواری شدند که نشان می دهد برای انجام چنین عملیاتی برنامه ریزی توسط افراد محلی انجام شده که با نحوه عملکرد پلیس استانبول در چنین وقایعی به خوبی آشنایی داشته اند و توانسته اند بر همین اساس به سرعت از محله حادثه بگریزند.
 
پلیس استانبول محدوده وقوع این حادثه و همچنین محدوده به آتش کشیدن خودروی ضاربان را بسته و همزمان با عملیات مرسوم پلیس در چنین حوادثی، ظاهراً عملیاتی برای شناسایی و پیگیرد عوامل این اقدام جنایی توسط پلیس این شهر آغاز شده است. پس از وقوع این حادثه برخی نزدیکان کریمیان در محل حادثه حضور یافته اند که پلیس ترکیه از آنها درباره احتمالات و انگیزه ضاربان تحقیق به عمل آورده است. 
 
گفته می شود، کریمیان که شبکه جم را با حمایت مالی غیرمداوم راه اندازی کرد، عمده منابع مالی که برای راه اندازی این شبکه در اختیارش قرار گرفته بود را در ترکیه سرمایه گذاری شخصی کرده بود که ظاهراً نه تنها این منابع از دست رفته، بلکه او با طلبکاران خطرناکی نیز مواجه شده است.
 
 
ترور سعید کریمیان
 
برخی بازیگرانی که از شبکه جم در یک سال اخیر جدا شده ‎اند نیز از بحران مالی این شبکه در یک طول سال اخیر و تسویه حساب سخت به ایشان خبر داده بودند. یکی از احتمال های قابل طرح، منتهی شدن درگیری های اقتصادی به تسویه حساب مسلحانه با کریمی است؛ سناریویی که در صورت قطعیت مرگ شریک کویتی اش، قوت بیشتری می گیرد.
 
همچنین با توجه به روابط کریمیان، احتمال تسویه حساب درون سازمانی با او از سوی عوامل سازمان منافقین نیز دور از انتظار نیست. کریمیان قبلاً هرگونه ارتباط خود را با سازمان منافقین تکذیب کرده بود اما در ادامه تصاویری از او در کنار سرکرده این سازمان منتشر شده بود.
 
البته هنوز هیچ کدام از این سناریوها قطعیت ندارد و باید منتظر بررسی ابعاد حادثه و شناسایی عامل این حادثه برای قضاوت دقیق تر درباره انگیزه ضاربان مدیر این شبکه ماهواره ای فارسی زبان بود.

عکس های ترور سعید کریمیان مدیر GEM TV

جزئیات کامل “ترور سعید کریمیان” مدیر جم تی وی + تصاویر
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 439
برگرفته از تابناک -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 328 111
نظر کاربران
سيامك

سيامك

مرگ براي كسي كه با پخش سريالهاي خيانت به همسر و خانواده ،از هم پاشيدن كانون جامعه ايران رو هدف گرفته بود كمه. خدا لعنت كنه كسيو كه ب هموطن خودش خيانت ميكنه.اخه سريال قحطي بود؟چرا همه موضوعها خيانت و اشاعه بي بند و باري خانوادگي بود؟اوف برتو خدا ازت نگذره جهنم انتظارت رو ميكشه

پاسخ دادن 77 132
ناشناس

ناشناس

آمین

پاسخ دادن 24 43
عباس

عباس

چه ربطی داره؟ یعنی تریکه اینهمه سریال رو میساخت فقط برای ایران ضمننا کسی که بی بند و بار باشد ربطی به سریال نداره اینا همش بهانه خود زن یا مرد خراب هستن چرا میزنید پای شبکه؟

پاسخ دادن 37 8
ناشناس

ناشناس

سلام دوست عزیزخیلی از این سریال ها با هدف ساخته و پخش میشن و معمولا همین چند شبکه اینها رئ پخش میکنن . فارسی وانو ، جم فلانو فلان و ...

پاسخ دادن 3 3
ناشناس

ناشناس

پس باید منتظر ترور سازندگان تلگرامو اینستاگرامو واتساپو وغیره باشیم

پاسخ دادن 9 0
امیر

امیر

ایا میشه از واقعیتهایی که در جامعه کنونی ما هست فرار کرد، چرا ما باید چشمامونو یر روی واقعیتها ببندیم، به نظر من با پخش این سریالها بخش قابل توجهی از مردم واقعیتها را که نمی دیدن و یا نمس خواستن که ببینن رو درک می کنن و دنبال راهکارهایی برای اون موارد خواهند بود، مردم ما باید چشم و گوششون باز بشه باید انحراف رو دید تا بشه راهکاری براش در نظر گرفت

پاسخ دادن 17 5
ایرانی

ایرانی

علت فراگیری این سریال ها در بین همه سنین چه دختر و پسر و چه زن و مرد و مجرد و متاهل که ترویج خیانت رو نشون میده چی هست....؟یعنی اینقدر متقاضی خیانت زیاد هست یا فرهنگ پایینه

پاسخ دادن 15 22
سام

سام

خیر واقعیت جامعه ما و جوامع رو نشون میده

پاسخ دادن 16 14
محمد

محمد

علت عادی شدن خیانت به وسیله نگاه کردن سریال های ک با هدف تضعیف کردن فرهنگ عفاف و نجابت و پاکدامنی طراحی شده

پاسخ دادن 8 2
علی

علی

بنظرم اینها همه کاره خدا هست چوب خدا صدا نداره عزیزان چقدر خانوادها با این فیلمهای این شبکه از هم پاشید ساپورت را به ایران اورد بی بند باری را وووووو..........؟

پاسخ دادن 11 55
مرتضی

مرتضی

خدایا شکر که مرد

پاسخ دادن 16 44
بابک

بابک

فرهنگ غنی ما ایرانیها در سالهای دور .خانواده ودلبستگی به همسر وفرزند بود وهست .ولی در این سالها این نوع فیلم ها خیلی از کانون خانواده رو بهم زده .خیلی ها ظرفیت دیدن این نوع فیلم ها رو ندارن وباعث خیانت همسر به همسر میشه البته درصد داره ولی باز خیلی تاثیر گذاره .حالا با فرهنگ ما جور نیست .البته این نوع فیلم ها فکر نکنم هیچ کشوری برای ملت خودش به نمایش بذاره .در کل یه نوع تهاجم محسوب میشه .البته گفتم همه درصد داره ولی خیلی زیاد شده

پاسخ دادن 5 2
رضا

رضا

اینها همان صهیونیست هستند که دل حضرت موسی را به درد آورده ونفرین خداوند رابه همراه دارند.

پاسخ دادن 2 6
ناشناس

ناشناس

ای به درک اسفل السافلین که مرد.مرتیکه کثیف

پاسخ دادن 6 13
میلاد

میلاد

دوست عزیز که میگی اینها واقعیتهای جامعه ماست بهتره قبل از این که تیپ روشنفکری بگیریم یکمی فکر کنیم بعدش حرف بزنیم. مگه باید هر واقعیتی رو تبدیل به فیلم کنی و به مردم نشون بدی؟ خوب اگه این جور باشه تو رختخوابهای خونه ها خیلی اتفاقا می افته همشونم واقعیته. خوب هر کی از اتاق خواب خونش یه فیلم بگیره پخش کنه بگه واقعیته؟ آخه هر واقعیتی رو که نباید تو خانواده ها منتشر کرد عزیزم.

پاسخ دادن 9 1
سانی

سانی

خوب شد که مرد کثیف. اگه ادم درستی بود همچین فیلمایی رو دوبله و پخش نمیکرد

پاسخ دادن 6 5
سانی

سانی

درسته یه سری واقعیتا تو جامعه هست اما نباید تا این حد نشون داده بشه بعضیا تحت تاثیر جنبه دیگش قرار میگیرن چون ظرفیتشو ندارن و اینطوریه که بی بندوباری رواج پیدا میکنه

پاسخ دادن 3 2
sajad

sajad

به نظر من سعید کریمیان فقط قصتش فاسد کردن جامعه بود به نظر شما این شخص این همه سرمایه رو از کجا آورده خوب مشخصه مودجشو از کشور های عربی و از غرب جور کرده تا جامعه رو به حرجومرج وبی بندوباری در بیاره.وس سلام.

پاسخ دادن 5 7
بدون شرح

بدون شرح

وقتی چشم وذهن انسان در معرض فیلم های بی بندبارباشدوببیند. برای او کم کم عادی شده ودر ارتباط با خداوند ذهن افکار او در تمرکز صحنه های که دیده هست وفقط جسم او روبه خدا میباشد و به مرور زمان از او دور شده و دیدن وعمل کردن به قوانین فیلم را حق خودش میداند.(پس مهمترین راهکار پاک بودن چشم،گوش،از این صحنه های زشت -وتوسل به پروردگار میباشد )یا حق

پاسخ دادن 3 2
ر

ر

اصلا ...چرا شما ماهواره دارید ؟...چرا صدا و سیما خدمون را تماشا نمی کنی تا دچار فساد در خانواده نشی ؟

پاسخ دادن 3 5
سها

سها

نشون دادن خیانت یا هر چیز بدی قبحشو از بین میبره.من خودم شاهد تاثیرش تو جامعه بودم .اینن چیزی ک هست همه هم مثل بعضیا روشن فکر نیستن ک منتظرن یه چیزی بشه فاز منمممممممم منم بگیرن عزیزای تافته جدا بافته اونا میدونستن چیو واسه کجا و کی بسازن و سیاستشون تخریب فرهنگ ایرانه این شعار خودشونوه بعد شما چی میگیییین؟طرف چشمو گوش بسته ساده سریالارو میدیده فکر ممممممیکرده آره همه دنیا همینه

پاسخ دادن 5 3
Z.S

Z.S

به نظرم که آدم کثیفی بود و خداوند اون رو به سزای اعمالش رسوند

پاسخ دادن 2 7
عادل

عادل

خدا لعنتش کنه واقعا که حقش بود اینگونه بمیرد .انشالله سرنوشت تمام کسانی که میخواهند بی بندباری وبی حجابی را وارد مملکت کنند و از طریق فیلم وسریال های بدناهنجاری بین کانون خانواده های ایرانی بوحود بیاورند اینگونه رقم بخورد

پاسخ دادن 1 3
امیر

امیر

خدا رحمت کنه این بی انصافیه انقدر به فحش بدین شماها یعنی حوصله دارین بشینین گزریه گریه و بازهم گریه رو ببینید

پاسخ دادن 1 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف