نمناک سرگرمیگوناگون سگ خانگی دختر جوان تبدیل به خرس شد! + تصاویر
سگ خانگی ، خرس مشکی
سویانگ دختر جوان چینی پس از خریداری یک سگ خانگی متوجه شد، هر چه از رشد سگ خانگی اش می گذرد، بیشتر به یک خرس غول پیکر شباهت پیدا می کند.

سگ خانگی یک خانواده ی چینی خرس از آب درامد 

اخیرا خانواده ای در منطقه ی یانان چین یک سگ خانگی را تحویل داده اند که ان را دوسال پیش خریده بودند و پس از رشد به یک خرس مشکی غول پیکر تبدیل شد.

تبدیل شدن سگ خانگی  یک دختر چینی به خرس  

"سویانگ" ، در نزدیکی شهر کانمینگ زندگی میکند ؛ او دوسال قبل هنگامیکه تعطیلات را سپری میکرد فکر کردکه به یک توله سگ ماستیف تبت ( یکی از مورد توجه ترین گونه ها در چین ) پول داده است و به این که آن را از دست فروشی کنار جاده خریده است اهمیتی نمیداد؛ قیمتش مناسب بود و بنظر میآمد که پس از پرورش مفید و موثر شود و نمیدانستند که آن توله سگ قرار است تمام انتظارات آن ها را متلاشی کند؛ حداقل از لحاظ اندازه.
سگ خانگی
سگ خانگی دختر جوان  چینی  پس از بزرگ شدن خرس از آب درآمد
به گزارش چاینا نیوز سویانگ و خانواده اش از ابتدا میل به داشتن یک توله سگ داشتند اما پس از خرید، آن توله سگ هر چه رشد میکرد به غذای بیشتر احتیاج داشت و کمتر به یک سگ شبیه بود.
وقتیکه خرس شروع کرد که روی پاهای عقبی خود بایستد سو دیگر نمیتوانست آنچه را که میبیند نادیده بگیرد. سگ ماسیف تبتی ای که خریده بود حالا تبدیل شده است به یک خرس سیاه آسیایی.
سگ خانگی
سگ خانگی یک خانواده چینی تبدیل به خرس شد
اما چون به اون وابسته شده بوداز او همچون یک حیوان خانگی مراقبت کرد . برغم تلاشی که برای حفظ و مراقبت از او میکرد اشتهایش پایان ناپذیر و ناپایداربود. ظاهرا آن خرس روزانه 2 جعبه میوه و 2 سطل رشته فرنگی میخورد.
سویون گفته بود که :من از پس مخارج بالای پرورش یک خرس برمی آیم ولی بتازگی متوجه شدم که نگه داری حیوانات وحشی غیرقانونی است به همین دلیل با دفتر پلیس امنیت روستایشان تماس گرفت و آن ها را از حیوان خانگی ناخوشایندش آگاه کرد. خرس آرام بود و در حیات وحش یانان در منطقه محافظت شده تحت نظر قرار گرفت ؛ پس از بازرسی ابتدایی نشانی از ترس یا دیگر نشانه های خشونت فیزیکی را در حیوان یافت نکردند و در سلامت کامل بسر میبرد.
سگ خانگی
خرس شدن سگ خانگی یک خانواده ی چینی

سگ خانگی دختر جوان تبدیل به خرس شد! + تصاویر

سگ خانگی دختر جوان تبدیل به خرس شد! + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 17
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ف
این مطلب مفید بود ؟ 14 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف