نمناک سبک زندگیروابط عاطفی شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج
حلقه ی ازدواج ، حلقه ازدواج رمانتیک
حلقه ی ازدواج و انتخاب آن تنها مربوط به سلیقه نمی باشد و این انتخاب یک بیان ساده از بخشی از شخصیت و خصوصیات شماست که در ادامه با توجه به حلقه ای که انتخاب کرده اید بیشتر می خوانید.

رابطه ی حلقه ازدواج و شخصیت فرد

در این بخش شما را با شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج آشنا خواهیم کرد. حلقه ی ازدواج هایی را که در این بخش می بینید اعدادی در کنارشان حک شده است که با توجه به آنها می تواند تا حدودی خصوصیات زوج ها را تشخیص داد. با توجه به عدد مربوط به حلقه در مورد خود بیشتر بدانید.

حلقه ی ازدواج

شخصیت شناسی با جلقه ازدواج

 

1-شما انسانی هستید که به مد و لباس بسیار اهمیت می دهد و به روز بودن در بخش مد و دکوراسیون برای شما بسیار مهم است. زندگی در کنار شما لذت بخش است اما تا زمانی که به حریم شخصی شما توهین نشود.

2- شما فردی هستید که به کار و موفقیت شغلی اهمیت خاصی می دهید. برای جشن ازدواج خود 3 اصل ساده - شیک و باوقار را در نظر می گیرید چرا که عقیده شما در زیبایی در کنار سادگی است.
 
3- شما فردی هستید اهل تجملات و منحصر به فرد و از رفتارهای سنتی به دور. خصوصیتی در شما وجود دارد که دوست دارید همیشه تک باشید و یک جشن عروسی به یاد ماندنی با ایده هایی زیبا داشته باشید.
 
4- زوجی که این نوع انگشتر را انتخاب می کنند افرادی با درایت هستند و هیچ گاه کاری را بدون تفکر و برنامه انجام نمی دهند.
 
5- انتخاب این نوع حلقه نشانگر ریسک پذیری بالای شماست و هیجان و ماجراجویی در زندگی شما به وفور دیده خواهد شد. زوجی که این نوع حلقه را انتخاب می کنند بسیار دقیق و در عین حال شاد هستند.
 
6- شما فردی واقع گرا و منطقی هستید اما در عین حال از آن دسته از افرادی هستید که جشن ازدواج شان برایشان بسیار مهم است و دوست ندارند هیچ کمی و کاستی در جشن ازدواج شان دیده شود.
  
7- شخصی باکلاس و پیرو لباس های ست هستید. زوج هایی رومانتیک این نوع حلقه ها را انتخاب می کنند و زندگی رویایی و عاشقانه را بهترین زندگی برای خود می دانند.

شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج

شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 134
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 105 29
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف