نمناک اخبارحوادث دست زن با ساطور شوهر بی رحم خرد شد+ تصاویر
شوهر بی رحم ، شوهر بی رحم
شوهر بی رحم به قصد انتقام همسرش را تعقیب می کرد تا اینکه زمان ورود زن به محل کارش، مرد با ساطور به او حمله و دستش را با ساطور خرد کرد.
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1394
بازدید : 13,100 نفر

ماجرای خرد شدن دست زن با ساطور شوهر بی رحم

مردی اهل " شانگهای " بوسیله یک ساطور استخوان های دست همسر خود را خرد کرد .
براساس گزارش پلیس، قربانی که یک خانم 28 ساله بود پس از یک بحث و نزاع با جنایت کار از خشونت او فرار و به محل کار خود که کارخانه ای در "سوژو " واقع در شهر شانگهای بود، پناه برد.

خرد کردن دست با ساطور 

خرد شدن دست با ساطور توسط شوهر بی رحم

غافل از اینکه همسر خشمگین او را تعقیب کرده است و هنگامی که قربانی می خواست به محل کار وارد شود این مرد بی شرم با ساطور که به همراه داشت همسر خود را مورد حمله قرار داد به طوری که براثر ضربه وارد شده به کف دست او استخوان های انگشتان او خرد شد .
با گزارش شاهدین ماجرا به پلیس ، جنایت کار دستگیر و قربانی به بیمارستان برده شد .
در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که قربانی قبلأ نیز براثر رفتار های خشونت آمیز شوهرش داد خواست طلاق داده بود اما به توصیه دوستانش و برای حفظ زندگی پسر 3 ساله شان دوباره به ادامه زندگی با او راضی شد .

 شوهر بی رحم

حمله وحشیانه شوهر بی رحم به زنش با ساطور

قربانی در گزارش خود به پلیس گفت :شوهرم که مردی خوب و مهربان جلوه می کرد همیشه در خلوت و تنهایی مرا شکنجه می کرد و بارها مرا تهدید به مرگ کرد و ادعا می کرد که تو را خواهم کشت حتی اگر پس از آن همه ی عمرم را در حبس زندگی کنم .
او در ادامه افزود :پس از نزاع که با یک دیگر داشتیم و من او را به منظور رفتن به سر کار ترک کردن گمان کردم که دیگر این دعوا پایان یافت اما او به دنبال من از" سی چو آن " تا " شانگهای " آمد فقط برای اینکه با آزار من خشم خود را خالی کند .
قربانی پس از رسیدن به بیمارستان تحت درمان قرار گرفت .

دست زن با ساطور شوهر بی رحم خرد شد+ تصاویر

دست زن با ساطور شوهر بی رحم خرد شد+ تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 33
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف