نمناک اخبارجامعه حکم حبس برای شکنجه 21 روزه اعظم توسط شوهرش
شکنجه اعظم ، شکنجه اعظم توسط شوهرش
شوهر بی رحم به جرم کودک آزاری و شکنجه اعظم محاکمه شد . زنی که 21 روز توسط شوهرش به شدت مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود به آرامش رسید.
تاریخ انتشار : 7 آذر 1395
بازدید : 3,642 نفر

تاوان سخت شکنجه اعظم توسط شوهرش

 وکیل مدافع «اعظم» از صدور حکم همسر موکلش - زنی که 21 روز توسط شوهرش شکنجه شده بود - خبر داد.

مرضیه محبی گفت:در حکم صادره شوهر موکلم به 15 سال حبس تعزیری بابت حبس و مخفی کردن شاکیان، 6 ماه حبس تعزیری بابت کودک آزاری و پرداخت دیه قابل اجرا محکوم شد.

وی در خصوص جزئیات این حکم، گفت:شوهر اعظم به تحمل 15 سال حبس تعزیری بابت آدم ربایی از طریق حبس و مخفی کردن شاکیان، 10 سال حبس تعزیری بابت شروع به قتل همسر، 6 ماه حبس تعزیری بابت کودک آزاری، 5 سال حبس تعزیری از جنبه عمومی صدمات و جراحات وارد شده به شاکیان و همچنین پرداخت دیه از جنبه خصوصی جراحات وارد شده به بدن اعظم محکوم شد. با توجه به قانون مجازات اسلامی شوهر اعظم با اشد مجازات به 15 سال و 6 ماه حبس محکوم شد، این حکم از سوی شعبه سه دادگاه کیفری یک خراسان رضوی صادر شده است.

مدیرعامل کانون زنان حقوقدان سورا خاطرنشان کرد:این رای خیلی خوبی است، به طوری که در این خصوص شکنجه هایی که بر اعظم اعمال شده مانند قراردادن وی در صندوق فلزی و آتش روشن کردن زیر آن، جراحات چاقو، سوزاندن بدن، حبس 21 روزه در منزل، محرومیت از آب و غذا، ایراد ضرب و جرح با مشت و لگد و آزار و اذیت فرزندان به طور کامل در نظر گرفته شده است.

 

حکم حبس برای شکنجه 21 روزه اعظم توسط شوهرش

حکم حبس برای شکنجه 21 روزه اعظم توسط شوهرش
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 16
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف