نمناک اخبارحوادث روایت دردناک از شکنجه زنان سوری به دست مردان داعشی
زن داعش ، شکنجه زنان داعش
زن سوری که توانسته است از اعدام نجات یابد از جنایات و شکنجه های مردان گروهک تروریستی داعش که بر زنان سوری وارد می شود پرده برداشت. در ادامه صحبت های تکان دهنده از شکنجه زنان سوری را میخوانید.
تاریخ انتشار : 15 مهر 1394

شکنجه زنان سوری توسط مردان داعشی

یک زن سوری که از اعدام توسط داعش نجات یافته است، جزییات شکنجه هایی را که توسط همسرانِ داعشی ها تحمل کرده است، افشا کرد.

روزنامه «تایمز» پس از گفت وگو با ام عبدو، که یک معلم سوری است، نوشت:ام عبدو 30 ساله، بیوه یکی از معارضان سوری است که 3 فرزند دارد و هنگامی که زنانِ داعشی متوجه شدند که شوهرش، در جنگ با عناصر داعش در حلب کشته شده است، به انواع مختلف او را شکنجه کردند.

ام عبدو به روزنامه تایمز گفت:شوهرم در درگیری های اوائل سال 2013، هنگام جنگ با داعش کشته شد، اما کسی این موضوع را نمی دانست؛ تا این که یک ماه پیش این موضوع فاش شد و داعشی ها به همین بهانه مرا به زندان زنان بردند و انواع شکنجه را در حق من روا داشتند.

ام عبدو، برای شکنجه، به ساختمان بنیاد هنر که داعشی ها آن را به زندان زنان تبدیل کرده اند، منتقل شد و او را به دست زنانی چچنی سپردند تا شکنجه اش کنند.

ام عبدو گفت:آنها در شکنجه ام، از هیچ کاری فروگذار نکردند، ابتدا کیسه ای روی سرم گذاشتند و تا حد خفگی پیش بردند آن گاه با کمربندهای میخ دار تا می توانستند مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند.

وی تأکید کرد که شکنجه گران ذغال های افروخته را بر روی بدنش می گذاشتند، تا جایی که درد از پوست به استخوانش می رسید.

به گزارش العالم، ام عبدو پس از تحمل شکنجه ناچار شد اطلاعاتی درباره همسران عناصر مسلحِ غیرداعشی افشا کند. پس از آن چشمانش را بستند و او را به یکی از سرکرده های داعش به نام ابو درجان تحویل دادند. او به ام عبدو گفت:ناپاک از دنیا خواهی رفت و خدایت را در این حالت ملاقات خواهی کرد. و پس از گفتن این حرف، به او تجاوز کرد.

در حالی که ام عبدو منتظر اجرای حکم اعدام بود، ساختمان مجاور زندان، هدف قرار گرفت و ویران شد و ام عبدو توانست از این فرصت استفاده کرده و فرار کند. وی به کمک یکی از دوستان شوهرش به ترکیه گریخت.

شکنجه زنان سوری ، شکنجه زنان سوری توسط مردان داعشی

روایت دردناک از شکنجه زنان سوری به دست مردان داعشی
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 95
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 78 17
نظر کاربران
مبینا

مبینا

خدای من ظهور آقا را نزدیک گردان تا خودشان این ناپاکان را از روی زمین پاک کنند ولی کاشکی همه ی مردم جهان باهم متهد بودند تا خودمان نسل ناپاکان یا داعشی هارا از روی زمین پاک می کردیم ....

پاسخ دادن 21 3
فاطمه

فاطمه

در مقابل این همه ظلم و ناپاکی فقط میتوان گفت اللهم عجل لولیک فرج

پاسخ دادن 8 1
taybe

taybe

فقط یه چیز مشکل رو حل میکنه ظهور اقا امام زمان وگرنه ما هیچ کاری به جز غصه نمی خوریم

پاسخ دادن 3 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف