نمناک ورزشوالیبال فرهاد ظریف: مطمئنم دیگر کسی با من تماس نمی گیرد
فرهاد ظریف ، لیبرو پیشین تیم ملی والیبال
فرهاد ظریف درخصوص آخرین شرایط تیم ملی والیبال و اینکه آیا کسی با وی تماس گرفته است یا خیر اظهار داشت: تاکنون هیچکس با من تماس نگرفته است و شک ندارم که دیگر هم کسی با من تماس نمی گیرد.
تاریخ انتشار : 24 مهر 1395
بازدید : 1,334 نفر

خدا حافظی ظریف از تیم ملی والیبال

فرهاد ظریف درباره شرایط تیم والیبال بانک سرمایه در آستانه فصل جدید لیگ برتر والیبال ایران اظهار داشت:تیم بانک سرمایه مدعی اصلی قهرمانی است و با توجه به پتانسیل و بازیکنانی که در اختیار داریم می توانیم قهرمان لیگ شویم.

وی افزود:به جز تیم ما، پیکان و شهرداری ارومیه و همین طور شهرداری تبریز جزو تیم هایی هستند که شانس قهرمانی دارند. کنار این تیم ها، چند تیم ناشناخته مثل اراک و ساری هستند که باید عملکرد آنها را در لیگ دید.

لیبرو تیم والیبال بانک سرمایه درباره انتقادات نفرزاده از هزینه میلیاردی برخی تیم ها تصریح کرد:متاسفانه نفرزاده صحبت هایی کرده که بیشتر به دنبال مطرح کردن خودش است. او دو سال در لیگ نبوده و حالا می خواهد جبران مافات کند. زمانی که سایر تیم ها در خواب بودند تیم بانک سرمایه به دنبال جذب بازیکنان مورد نظرش بودو این مسئله هیچ ایرادی ندارد. ضمن اینکه ما تنها 4 ملی پوش داریم که حتی از نظر تعداد ملی پوش، تیم پیکان در صدر است.

ظریف افزود:بازیکنان ستاره، باید پول بگیرند و به نظر من پولی که ملی پوشان والیبال کشورمان دریافت می کنند به نسبت زحماتی که برای تیم ملی متقبل شدند بسیار کم است.

فرهاد ظریف

فرهاد ظریف لیبرو پیشین تیم ملی والیبال 

وی در مورد این که لژیونر شدن بازیکنان تیم ملی به سود آنها خواهد بود یا خیر گفت:اگر ستاره های تیم ملی لژیونر شوند به ضرر آنها خواهد بود. اما برای بازیکنان جوان مفید است. چرا که می توانند تجربه بیشتری کسب کنند. لیگ ایران یکی از لیگ های بزرگ دنیا محسوب می شود و بازی در این لیگ برای هر بازیکنی افتخار محسوب می شود.

ظریف در پاسخ به این سوال که آیا از تیم ملی والیبال خداحافظی کرده است، خاطرنشان کرد:تیم ملی برای من تمام شده است و دیگر به آن فکر نمی کنم. من اگر بعد از خداحافظی از تیم ملی دوباره به این تیم برگشتم تنها می خواستم دل مردم را شاد کنم اما بلایی که تیم ملی سر من آورد دشمنم این کار را نکرد. در حال حاضر هم می دانم که دیگر به تیم ملی دعوت نخواهم شد.

لیبرو پیشین تیم ملی والیبال کشورمان در پایان صحبت هایش درباره عملکرد لوزانو اظهار داشت:من نمی توانم درباره عملکرد لوزانو نظر قاطعانه بدهم اما آنچه مسلم است لوزانو از کواچ بهتر بود.

فرهاد ظریف: مطمئنم دیگر کسی با من تماس نمی گیرد

فرهاد ظریف: مطمئنم دیگر کسی با من تماس نمی گیرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از میزبان-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف