نمناک سرگرمیدیدنی ها عکس های وحشتناک از عروسک های شیطانی 13+
عروسک های شیطانی ، عروسک وحشتناک
هنرمندی به نام شاین ارین در اقدامی عجیب اسباب بازی های معصومانه کودکان را طوری جلوه داده که حتی بزرگترها هم جرات نزدیک شدن به آنها را ندارند،این اقدام او سر و صدای زیادی به پا کرد.

عروسک های شیطانی ترسناک

دنیای لطیف و معصومانۀ کودکان باید چنان باشد که کودکان غرق در رویاهای خود بی هیچ دغدغه و دل مشغولی به سر ببرند اما انگار در دنیای پر از زشتی و تاریکی امروز باید انتظار هر اتفاقی را داشت. اینکه ناگهان یک هنرمند تصمیم بگیرد با اسباب بازی های معصومانه کودکان کاری کند که حتی بزرگترها هم جرات نزدیک شدن به انها را نداشته باشند، احتمالا از همین اتفاقاتی است که به دنیای بی رحم ما برمیگردد.

آقای شاین ارین یکی از طراحان عروسکی و البته بسیار مشهور است که کار طراحی و گرافیک را سالهاست به صورت حرفه ای دنبال می کند. وی اخیرا سعی کرده هنر خودش را در ترسناک جلوه دادن محیط پیرامونش روی برخی عروسک های کودکانه اجرا کند.

نتیجه این کار نه چندان جذاب مجموعه «عروسک های خزنده» بوده که در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرد. شما هم اگر دل و جراتش را دارید می توانید این هنر ترسناک را تماشا کنید:

عروسک های شیطانی

عروسک های شیطانی

عروسک های شیطانی

عروسک های شیطانی

عروسک های شیطانی

عروسک های شیطانی

عروسک های شیطانی

 

عکس های وحشتناک از عروسک های شیطانی 13+

عکس های وحشتناک از عروسک های شیطانی 13+
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 68
برگرفته از ایران خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 26 42
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف