نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون جزئیات مراسم عروسی کریم انصاری فرد و همسر میلیاردرش + عکس
عروسی کریم انصاری فرد ، مراسم عروسی کریم انصاری فرد
عروسی کریم انصاری فرد مهاجم گلزن تیم ملی در جام جهانی با الکساندرا صوفیا در روز جمعه برگزار می شود.
تاریخ انتشار : 15 مرداد 1397

جزئیات مراسم عروسی انصاری فرد با میلیاردر یونانی

مراسم ازدواج کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی ایران با الکساندرا صوفیا روز جمعه برگزار خواهد شد، به نقل از رسانه های کشور یونان عروسی کریم انصاری فرد مهاجم فوتبال ایرانی تیم المپیاکوس با نامزدش الکساندرا صوفیا که رئیس یک شرکت حمل و نقل است قرار است روز جمعه برگزار شود.

عروسی کریم انصاری فرد و الکساندرا صوفیا

کریم انصاری فرد و الکساندرا صوفیا بعد از دو سال آشنایی تصمیم گرفتند با هم ازدواج کنند و مراسم آن ها روز جمعه در تالار وولا برگزار می شود.
همسر آینده کریم انصاری فرد به سایت sport-fm خبر داد که خانواده کریم انصاری فرد در این مراسم حضور نخواهد داشت. او گفت:خانواده کریم در این مراسم حضور ندارد، اما آن ها همیشه در کنار ما خواهند بود. ما در این مراسم برنامه شامی ترتیب نداده ایم و فقط اعضای نزدیک خانواده من حضور دارند. من بسیار خوشحال هستم که نیمه خودم را پیدا کردم و با مردی ازدواج می کنم که به او احترام می گذارم.
گفتنی است همسر کریم انصاری فرد از خانواده های بسیار ثروتمند 2 ملیتی یونانی - آمریکایی محسوب می شود و مدیریت شرکت IMEQ - CENTER را که یک شرکت معتبر حمل و نقل دریایی است برعهده دارد.
 
ازدواج کریم انصاری فرد

ازدواج کریم انصاری فرد با دختر میلیاردر

مراسم عروسی کریم انصاری فرد و همسر میلیاردر یونانی اش

برگرفته از سیمرغ/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 21 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف