نمناک ورزشلیگ برتر عصبانیت مهدی رحمتی از شادی بعد از گل پرسپولیس + عکس
مهدی رحمتی ، عصبانیت مهدی رحمتی
شادی پس از گل محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده در هفته های اخیر با جنجال های بسیاری همراه بوده است که آخرین آن به بازی دربی 82 بازمیگردد که این حرکت بازیکنان پرسپولیس با واکنش تند مهدی رحمتی همراه بود.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1395

عصبانیت مهدی رحمتی از شادی بعد از گل پرحاشیه پرسپولیس

پس از اینکه پرسپولیس به گل دوم توسط مهدی طارمی رسید محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده بار دیگر این خوشحالی را تکرار کردند. رحمتی پس از این، به سمت نیمکت سرخپوشان رفت و به کادر فنی این تیم گفت که این بازیکنان را جمع کنند وگرنه آنها را می زند. او از داور هم خواست که این مسائل را مدیریت کند. دروازه بان استقلال به مسلمان تاکید کرد که این خوشحالی برای بار آخر باشد که تکرار می شود.

بازیکنان پرسپولیس

 

وقتی نیمه اول تمام شد مهدی رحمتی که از حرکت این دو بازیکن عصبانی بود با سرعت سمت مسلمان دوید و با وی جر و بحث کرد. این درگیری به حدی بود که نزدیک بود به بازیکنان دیگر هم برسد اما نیروی انتظامی وساطت کرد. جالب اینجا بود که تمام بازیکنان استقلال و پرسپولیس به دنبال مسلمانی بودند که از راه دور هم با رحمتی بحث می کرد و به نظر می رسد درگیری بازیکنان به راهروهای رختکن هم رسیده باشد.

شادی بعد از گل

 

در آغاز نیمه دوم و در حالی که هنوز داور سوت نزده بود مسلمان به سرعت سمت رحمتی رفت و کاپیتان استقلال را در آغوش گرفت. محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده پس از گل دوم پرسپولیس در دربی 82 اما پس از گل چهارم پرسپولیس که توسط مسلمان زده شد، بار دیگر این شادی گل اجرا شد اما این بار توسط احمدزاده و علی علیپور. گویا مسلمان پس از عذرخواهی از رحمتی اجرای این شادی جنجالی را کنار گذاشته بود. گفتنی است این سبک شادی پیش از این در بازی های دیگر هم انجام شده بود که مازیار زارع کاپیتان تیم فوتبال ملوان هم حسابی از دست آنها عصبانی شده بود. جالب است که بازیکنان پرسپولیس پیش از این مجبور شده بودند به خاطر این سبک شادی از علی دایی سرمربی صبای قم هم پس از بازی با این تیم تلفنی عذرخواهی کنند. فرشاد احمدزاده و علی علیپور پس از گل چهارم پرسپولیس در دربی 82

عصبانیت مهدی رحمتی از شادی بعد از گل پرسپولیس + عکس

عصبانیت مهدی رحمتی از شادی بعد از گل پرسپولیس + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 44
برگرفته از جام نیوز/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف