نمناک فرهنگ و هنرموسیقی علت اصلی مرگ جرج مایکل فاش شد
جرج مایکل ، خواننده بریتانیایی
مرگ جرج مایکل خواننده مشهور بریتانیایی علاقمندان به موسیقی را شوکه کرد, علت اصلی مرگ او مشخص شد.
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1395

علت مرگ جرج مایکل اعلام شد

جرج مایکل شهرت بسیاری در سراسر جهان داشت و توانسته بود خودش را به عنوان یکی از بهترین خوانندگان دنیا مطرح کند. او در دوران حرفه خود به عنوانین زیادی دست یافت و جوایز متعددی را از آن خود کرد.

بر اساس گزارش پزشک قانونی آکسفوردشایر خواننده بریتانیایی به التهاب عضله قلب و کبد چرب مبتلا بوده و همین بیماری ها به مرگ او ختم شده است.

جرج مایکل روز کریسمس در 53 سالگی در منزل مسکونی خود درگذشت. به گفته پزشک قانونی آکسفوردشایر این خواننده به دلایل طبیعی از دنیا رفته است و مورد مشکوکی در مرگ او وجود ندارد.

جرج مایکل

دلیل مرگ جرج مایکل چه بود؟

پیش از این پلیس اعلام کرده بود که دلیل مرگ مایکل مشخص نیست اما چیز مشکوکی در این باره وجود ندارد، اما آزمایشات اولیه پس از مرگ بی نتیجه بوده است.

پس از انتشار گزارش پزشک قانونی پلیس اعلام کرد که به تحقیقات خود برای پیدا کردن علت مرگ جرج مایکل خاتمه خواهد داد. بنا بر اعلام پلیس از آنجا که دلیل مرگ طبیعی بوده است، احتیاجی به ادامه تحقیق در این رابطه نیست.

جرج مایکل دهه هشتاد میلادی با گروه موسیقی «Wham!» به شهرت رسید و پس از آن نیز به تنهایی به شهرت بسیاری دست پیدا کرد.

علت اصلی مرگ جرج مایکل فاش شد

علت اصلی مرگ جرج مایکل فاش شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف