مهناز افشار و همسرش

عکس جدید “مهناز افشار” و همسرش یاسین رامین!

تاریخ انتشار : 9 تیر 1394کد مطلب : 16992زمان مطالعه : 1 دقیقه
در ادامۀ این مطلب اولین عکس دو نفرۀ “مهناز افشار” بازیگر پر حاشیۀ سینما را در کنار همسرش یاسین رامین که بعد از عکس ازدواجشان منتشر شده است را مشاهده نمایید.

مهناز افشار اخیرآ به دلیل ازدواج و بارداری و به دنیا آوردن فرزندش با حواشی و جنجال های بسیاری مواجه شده است که به این خاطر عکس شخصی او با همسرش کمتر دیده شده است.

در این بخش اولین عکس دو نفره او و همسرش محمد یاسین رامین، فرزند محمدعلی رامین را مشاهده می کنید.

مهناز افشار و همسرش

مهناز افشار متولد 21 خرداد 1356 می باشد او در 21 خردادماه سال 1393 با محمد یاسین رامین فرزند محمد علی رامین معاون مطبوعاتی مهوری احمدی نژاد ازدواج کرده است.

چندی پیش نیز محمد یاسین رامین در صفحه شخصی همسرش مهنار افشار به مناسبت اولین سالگرد ازدواجش با مهنار افشار و همچنین 21 خرداد روز تولد مهناز افشار دلنوشته زیبایی منتشر کرده است که در ادامه میبینید.

یک سال گذشت ... روزی که در آن دو عنصر زمینی با پیوندشان آسمانی شدند ؛ پیوندی که در گذر طوفانها ماندگار شد . دو طیف متفاوت فارغ از هر رنگ و بویی به اِکسیر عشق پیوند یکرنگی خوردند . و چه زیبا آرزویی است برای ایران :" یکرنگی فارغ از هر رنگ و بویی " ؛ این هنر یک هنرمند است .
امروز نه سپندارمزدگان است ، نه مهرگان و نه ولنتاین ؛ امروز ٢١ خرداد است .. بدنیا آمدی تا به دنیای تو بیایم ... روزت شد روزمان ... سپاس خدایمان را و همیشه مبارک باد ...

مهناز افشار و همسرش

عکس جدید مهناز افشار و همسرش یاسین رامین!

3.497
این مطلب مفید بود ؟6532
برگرفته از پارسینه - / ل
برچسب :
نظرات
وبگردی