نمناک ورزشفوتبال عکس هادی نوروزی روی لباس تیم ملی ایران
هادی نوروزی ، عکس هادی نوروزی روی لباس
بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که قرار است در مسابقات مقدماتی جام جهانی با تیم عمان دیدار داشته باشد لباسهایی منقش به تصویر هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس را بر تن خواهند کرد.

لباسهای تیم ملی با عکس هادی نوروزی

تیم ملی فوتبال ایران در حالی به مصاف تیم عمان در روز پنج شنبه می رود که قرار است در این بازی به شکل ویژه ای یاد هادی نوروزی را گرامی داشته شود.

بر این اساس و با توجه به هماهنگی های به عمل آمده،بازیکنان تیم ملی کاورهایی را زیر پیراهن های اصلی خود برتن خواهند کرد که تصاویر هادی نوروزی روی آن حک شده است.

دیدار عمان و ایران ساعت 18 روز پنجشنبه برگزار خواهد شد و باید منتظر شادی گل های خاص بازیکنان ملی پوش به خصوص مهدی طارمی باشیم.

لباس های مخصوص زیر پیراهن های تیم ملی هدیه کانون هواداران باشگاه پرسپولیس به ملی پوشان برای زنده نگه داشتن یاد هادی نوروزی که قرار است امروز در عمان تحویل بازیکنان تیم ملی شود.

همچنین فدارسیون فوتبال برنامه هایی برای توزیع تصاویری از هادی نوروزی در میان تماشاگران ایرانی حاضر در ورزشگاه مسقط دارد.

عکس هادی نوروزی روی لباس

عکس هادی نوروزی روی لباس تیم ملی ایران

عکس هادی نوروزی روی لباس تیم ملی ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 16
برگرفته از کاپ-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف