نمناک اخبارحوادث جزئیات غرق شدن 3 خواهر در استخر آب روستای آزادگان جیرفت
غرق شدن ، غرق شدن 3 خواهر
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از غرق شدن 3 خواهر در استخر آب کشاورزی یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1395

غرق شدن 3 خواهر در استخر

دکتر ابراهیم محمدی گفت:در پی تماس تلفنی روز گذشته با مرکز اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، گزارش غرق شدن سه خواهر در استخر آب کشاورزی روستای آزادگان جیرفت اعلام شد.

دکتر محمدی با اشاره به اینکه این سه دختر به ترتیب در مقطع آمادگی ، سوم و پنجم ابتدایی بوده اند درباره علت افتادن آنها به داخل استخر آب گفت:نیروی انتظامی در حال تحقیقات کامل است و به زودی نتیجه را اعلام می کند اما یکی از زنان همسایه به امدادگران گفته است این سه خواهر را در حال بازی در نزدیکی استخر آب کشاورزی روستا دیده است و پس از دقایقی با شنیدن سروصدا به محل بازگشته و دیده که هر سه خواهر داخل آب دست و پا می زنند اما اهالی نتوانستند به موقع آنها را نجات دهند.
 
وی احتمال داده است یکی از خواهران به علت بازیگوشی داخل آب افتاده و دو خواهر دیگر برای نجات وی وارد آب استخر شده باشند.
 
شهرستان جیرفت با 280 هزار نفر جمعیت از چهار بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه و جبالبارز تشکیل شده و در فاصله 230 کیلومتری جنوب کرمان واقع است.
 
دانشگاه علوم پزشکی جیرفت هفت شهرستان جنوب استان کرمان را زیر پوشش دارد.
 
 
 

جزئیات غرق شدن 3 خواهر در استخر آب روستای آزادگان جیرفت

جزئیات غرق شدن 3 خواهر در استخر آب روستای آزادگان جیرفت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف