نمناک سرگرمیفال فال و شخصیت شناسی با حرف اول اسم
فال اسم ، فال
فال اسم با اولین حرف از اسم شما بسیار جالب می باشد. شما کافی است حرف اول اسم خود یا هر شخص دیگری را در این فال جستجو کنید تا با شخصیت و فال وی آشنا شوید.

شخصیت شناسی با فال اسم

علاوه بر انواع فالها اعم از فال روزانه ؛ فال حافظ و .... می توان از روی حرف اول اسم اشخاص نیز به فال آنها پی برد

توجه کنید که به جای حروف(ژ-گ-چ) ج ، را و به جای حرف(پ) ب را مد نظر قراردهید.

الف:خوش رفتار و خوش اخلاق است . در باطن میانه رو می باشد وآدم ملاحظه گر و خونگرمی است و با همه کس زود صمیمی میشود .زندگی را با جنگ و جدال و گفتگو به سر میبرد و پیراهن سیاه بر او خوش یمن نیست و محنت بسیار می کشد و هر چه را بخواهد به دست می آورد و مریضی وی همیشه در باد قولنج گردن وپهلو می باشد.

ب : اهل دوستی ، زیبا و مهربان است ، دارای غرور خاصی می باشد. به مال دنیا اهمیت نمی دهد و جیبش همیشه خالی است.


ت: خوش اخلاق کم خواب و خوش قیافه و تنهااست. دوست ندارد کسی از او برنجد و اگر باعث رنجش کسی شود از او دلجویی می کند.از گناهانش خیلی زود پشیمان شده و توبه می کند.

ث:مقتدر و پر اراده است و در هر کاری ثابت قدم می باشد خوش اخلاق و معقول می باشد و پیشانی او پهن است و در زندگی هرگز محتاج نخواهد شد.


ج : زیباست و با محبت و اکثرا از مریضی شکم رنج میبرد و این مریضی هر چند وقت یکبار نمایان میشود و دو وجه دارد یا سیاه چهره و قوی استخوان یا سفید پوست و هیکلی است. همیشه سرگردان واشفته می باشد و از کار خود حیران است.

ح: رک ،زیبا و خوش اخلاق است. کینه توز و راز دار می باشد و اکثرا در حال جنگ و جدال است.

خ: مقرراتی ،زیبا با چشمانی درشت و مهربان است .و با این که خیلی تلاش می کند ولی روزی اش کم است.اگر کمی تنبلی و کاهلی در کار را کنار بگذارد در زندگی موفق می شود.

د:جنگجو ،زیبا و با دیانت است متفکر و بشاش و در حال پیشرفت و ترقی است ولی قدر مال دنیا را نمی داند.

ز:بسیار مقرراتی است. زیبا و خوش اخلاق ومهربان و خونگرم می باشد. و همیشه از سر درد و زانو درد رنج می برد. در زندگی شکست بزرگی می خورد و نسبت به زندگی دلسرد می گردد و حیران و سر گردان میشود.ولی به زودی به روال عادی برمی گردد.

ر:میانه رو وخوش رفتار و اتشی ،زیبا و اهل خوش گذرانی است. بدگویی پشت سرش زیاد است. کمی طمعکاراست و دستش همیشه خالی می باشد.باید مراقب ایمانش باشد تا به بزرگی و منزلت برسد.

س : آتشی مزاج، با استعداد و با ذوق و سلیقه است و در انتخاب اجناس بهترین است. همیشه در چشم اهل پر هیبت به چشم میاید.خیلی مغرور ومتکبر میباشد و هر کاری که میل داشت انجام  میدهد و با اطرافیان خود در نزاع و لجبازی بسر میبرد.

ش:خونگرم ، مهربان و لجبازاست.زبانش تلخ می باشد وهمیشه به خاطر این خصلتش ضرر می بیند اگر کمی مراقب زبانش باشداز بلاها در امان

ص :دهن بین ، حرف شنو و زود باور است ، نترس و خشن و خوش اخلاق و با محبت است. و همیشه در حال ترقی و فکر میباشد.

ض :زیرک ودانا وخوش اخلاق و کینه توز است ، درون گراست و هرگز نگرانی خود را در ظاهر بروز نمیدهد و دارای پیشانی پهن است و ابروی کمان ابرو دارد. زرنگ و دقیق است و هیچ وقت از یاد خدا غافل نمی شود.

ط : پاک و خوش اخلاق است.خونگرم و خوش گذران می باشد.رنگ مشکی برای او خوش یمن نیست.

ظ :خشک ومقرراتی است. ظاهر و باطنش یکی می باشد .بدگویی پشت سرش فراوان است . اهل تفریح با دوستانش میباشد و قدر مال دنیا را نمی داند.

ع: خوش اخلاق و اهل بخشش است. کمی مقرراتی و خشک می باشد و در دوستی پایدار و متعصب است.اودر زندگی سختی زیاد کشیده و هرگز قدر مال دنیا را نمیداند.

غ: زیبا ، با گذشت ومقرراتی است. به آینده و گذشته زیاد فکر می کند ودر خود احساس نا امیدی دارد.دانا و اهل علم است. عاشق زندگی همراه با صلح و صداقت می باشد.

ف : زیبا، آتش مزاج و تند خو است. جاهل و جنگ جو و خون گرم ونترس می باشد. در زندگی چند بار شکست میخورد ولی در اینده به مقام و منزلت خوبی خواهد رسید.

ق:زیرک و دانا است و در هر کاری نقشه بسیار میکشد و موفق میشود .هم زیباست و هم خوش اخلاق و فردی است خوش گذران و قدر مال دنیا را نداند و گاهی با ملایمت و گاهی با خصومت برخورد میکند.

ک: زیبا وخوش اخلاق است. همیشه در حال ترقی و فعالیت میباشد.دانا و مقرراتی  می باشد.زبانش تلخ است و همیشه اطرافیان را با حرف هایش می رنجاند.

ل: یک دنده و مغرور است . زیبا چهره و خوش اخلاق می باشد نسبت به اطرافیانش متعصب است و قدر مال دنیا را نمی داند و اهل استقلال عمل است.

م :مهربان ، خون گرم ونترس است. در رو برو از او تعریف می کنند ولی بدگویی پشت سرش زیاد می باشد.او فردی باشد خوش چهره و چشمان درشتی دارد و در کارها کاهل است و همیشه از دیگران تقاضای کمک دارد. زود عصبانی میشود و سریع خاموش میشود .

ن: کینه توز، زیبا و خوش اخلاق است. گاهی اوقات بسیار خوب و گاهی اوقات بسیار بد است در واقع دم دمی مزاج   می باشد. وهمچون قاضی میباشد و در حقوق خود و دیگران به میزان برخورد  کند.
 
و: همیشه در حال کمک کردن است و گاهی مغرور میشود  و پشت سرش بدگویی زیاد است و دیگران بدی او را میگویند.

ه :فردی است زیبا و تندخو و آتشین مزاج با طبع گرم و همیشه در حال را امر و نهی کردن اطرا فیان می باشد.

ی :متفکر ، زیبا است و همیشه پیروز میدان می باشد. فردی چهار شانه است و از بیماری شکم رنج میبرد.دم دمی مزاج است گاهی بسیار خوب و گاهی بسیار خشک و مقرراتی است.

 

فال و شخصیت شناسی با حرف اول اسم

فال و شخصیت شناسی با حرف اول اسم
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 982
برگرفته از فال سرا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 765 217
نظر کاربران
اتوسا

اتوسا

سلام دقیقا درست مخصوصا حرف س چون اسم پسر خاله ی من سامان

پاسخ دادن 47 14
رزا

رزا

سلام.بیشترشون اشتباه بود!

پاسخ دادن 22 15
آریانا

آریانا

بسیار جالب اکثرا درست بوده

پاسخ دادن 17 10
مریم

مریم

تا حدودی درست بود

پاسخ دادن 19 14
ناشناس

ناشناس

کاملادرست بودحرف س خودمم البته بنظرخودم مغرورنیستم

پاسخ دادن 5 6
یلدا

یلدا

ممنون ولی من بیماری شکم ندارم:-)

پاسخ دادن 10 8
mohadeseh

mohadeseh

تا حدودی درست بود

پاسخ دادن 3 3
مانی

مانی

اشتباه سرکاری بود دقیقا

پاسخ دادن 8 6
عرفان

عرفان

خوبه نظری ندارم. چشمی به مال دنیا هم ندارم ..

پاسخ دادن 4 2
لیلی

لیلی

کاملا درسته یدنده و خیلی مغرورم و خیلی خیلی ناز و خوشکل

پاسخ دادن 10 18
Hadiseh

Hadiseh

سلام خیلی جالب بود

پاسخ دادن 3 0
باران

باران

سلام حرف ر واسه من کاملا درسته.ممنون

پاسخ دادن 3 1
مهسا

مهسا

سلام تقریبادرست بوده ولی من مغرورنیستم

پاسخ دادن 1 4
م

م

همش درست ب جز چشمای درست

پاسخ دادن 6 4
نویسا

نویسا

بسیارجالب بود

پاسخ دادن 0 3
سمیرا

سمیرا

دقیقا درس بود

پاسخ دادن 2 0
aysan

aysan

دقیقا درست بود

پاسخ دادن 9 0
حمیدرضا

حمیدرضا

عالی بود من با ح شروع شد اسمم و همش هم درست بود کاملا

پاسخ دادن 3 1
Hassan

Hassan

به نظر من اکثر مواردی که گفته بود درست بود و بسیار پسندیدم ، در ضمن شما نمیتوانید چیزی رو پیدا کنید که بصورت مطلق درست باشه غیر از ذات خداوند ، (دوستانی که نوشتن فلان مورد رو من ندارم)

پاسخ دادن 1 3
مهرنوش

مهرنوش

خیلی جالب بود,درمورد من کاملاً درست بود..

پاسخ دادن 2 1
فاطمه

فاطمه

واااااااااااااااااییییییییییییی خیلی باحال بود برای من که کامل درست بود برای بقیه هم ک دیدم کامل درست بووووووودددددد چررررا؟؟؟؟؟؟؟؟ولی ایندمو نمیدونم ب مقام میرسم یانه

پاسخ دادن 2 6
forozan

forozan

واااااااااااقععععععا درست بود

پاسخ دادن 2 1
زهرا

زهرا

عالی بود

پاسخ دادن 12 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف