نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز دوشنبه 23 شهریور 1394
فالیفال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع پیش رویتان در روز دوشنبه 23 شهریور ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 توانایی شما در استفاده بجا از عناصر جهان باعث می شود شما مثل یک جادوگر به نظر بیایید، اما هوش و ذکاوت شما این توانایی را در شما ایجاد کرده است. شما اکنون به جای اینکه بخواهید رابطه جدیدی را شروع کنید به زمان نیاز دارید تا روابط قبلی تان را محکم تر کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز تصویر روشنی از خواسته های خود دارید ولی با وجود اینکه ماه در نشانه شما قرار می گیرد، الزاماً کار درستی نیست که آرزوهای خود را به زبان بیاورید. مشکل اصلی این است که یکی از اطرافیانتان در حالی که حتی در بهترین شرایط با شما خوب همکاری نمی کند، در خوشی هایتان هم شرکت نمی کند. بعضی از روزها بهتر است که احساس هایتان را مخفی نگه دارید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 شما احساس می کنید در زمینه کاری محدود شده اید برای اینکه امکان دارد در یک زمینه تجربه کاری نداشته باشید یا اینکه اشتباهی در گذشته باعث به وجود آمدن این محدودیت شده باشد. قبول داشتن خود مستلزم این است که ابتدا گذشته خود را قبول داشته باشید. اگر نیاز دارید مطلبی را که تابحال پیش خود نگه داشته اید برای دیگران تعریف کنید، بدون اینکه اهمیت بدهید دیگران چه فکری می کنند این کار را بکنید. با وجود اینکه آنها هم طرز فکر خودشان را دارند، عملکردهای اخیر شما بهتر از هرچیز دیگری بیان کننده شخصیت شما است.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

با وجود اینکه شما می خواهید که کار درست را انجام دهید، به نظر می رسد مسئولیت هایتان کمتر پیچیده و دشوار باشند و از قلب تان پیروی می کنند. رابطه ای که اخیرا با کسی دارید ممکن است عمیق تر شود یا یک رابطه جدید را شروع خواهید کرد. شما تمایل ندارید که با احساسات تان بجنگید. به یاد داشته باشید، احساسات شما نمی توانند مانند یک خانه تغییر نمی کند، پس سعی نکنید که آنها را پایدار نگاه دارید. به خودتان اجازه دهید تا آزادانه برقصید بدون اینکه مدام نگران نتیجه آن باشید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

تمایل شما به لذت بردن از رویا پردازی تجربیات جادویی و به یاد ماندنی ای را برایتان به یادگار گذاشته است، اما وقتی که روی اهداف خود تمرکز می کنید اصرار و پافشاری تان برای رویا پردازی بیشتر می شود. اما امروز این اصرار به خاطر خوشی و شادی های مهار ناشدنی است. شما احساس می کنید افراد زیادی کنترل تان می کنند و شما باید کارهایی انجام دهید که موافق میل آنها باشد. بنابراین خودتان را از سخت گیری های خود آزاد کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 اکنون نیازی نیست که به سمت کارهای خود هجوم ببرید و بخواهید با عجله کارها را انجام دهید، به خاطراینکه زمان کافی برای انجام آنها خواهید داشت، اگرچه شما چیزهای مفیدی برای یادگیری دارید، وسوسه کننده است که  آسان ترین راه را انتخاب کنید. درباره تصمیماتی که باید بگیرید به مقدار کافی فکر کنید. به خاطر اینکه نتیجه کارهای شما بیشتر از آنچه که شما فکر می کنید روی شما تاثیر خواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 شما امروز احساس می کنید که از خواب غفلت بیدار شده اید، برای اینکه در بخشهای مهمی از زندگیتان خیلی سریع عمل کرده اید. با وجود اینکه هم اکنون کیفیت کار شما بهتر شده است، اما برایتان لازم است که کارتان را متوقف کرده تا نتایج واقعی آن را نظاره کنید. اگر شما برای منتظر ماندن و فکر کردن زمان کافی ندارید، فقط پس از اینکه فهمیدید که تمام برنامه هایتان را طوری پرداخت کرده اید که بتوانید به رویاهایتان برسید، به راحتی می توانید خودتان را مقاعد کنید که انسان کاملی هستید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

ارتباط نامتجانس بهرام و نپتون در نشانه خودرای شما از ابرهای خیالی که فراتر از زندگی واقعی هستند می کاهد. در روزهای دیگر شما به راحتی می توانید بدون تقلید کردن از افراد دیگر عضوی از گروه های اجتماعی باشید. اما امروز آنها رفتار عجیب شما را یا درک نمی کنند و یا نمی پسندند. حتی شاید هم عقیده داشته باشند که شما ستیزه جو هستید. البته حقیقت هیچ وقت پنهان نمی ماند. متفاوت بودن شما دلیل نمی شود که نتوانید با افراد دیگر خوب برخورد کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

دخالت کردن در زندگی دیگران روش همیشگی شما نیست، اما شما امروز خیلی بیشتر از یک انسان تنها در زندگی دیگران تأثیر دارید. دیگران امروز شما را راهنمای خود می دانند و اگر شما بهترین راهنما باشید می توانید تبدیل به یک قهرمان بشوید. تأثیری که بر روی افراد دور و برتان دارید را دست کم نگیرید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

تغییراتی در زندگی شما اتفاق افتاده است و شما کاملاً آن را حس می کنید. شما با یک نفر روابط خیلی خوبی برقرار کرده اید که او نیز صادقانه شما را درک می کند. این دوستی دگرگونی خیلی مهمی در زندگی تان پدید آورده است، اما نباید انتظار هیجان داشته باشید. درعوض قبول کنید که فهم و بصیرت شما از بی ثبات بودن شرایطی که در آن قرار گرفته اید صدمه خواهد خورد، اما نباید کاری کنید که اوضاع بدتر شود.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما به یک روز مرخصی واقعی نیاز دارید که در آن هم بتوانید اعصاب خود را تسکین ببخشید و هم اینکه از نظر روحی خود را تقویت کنید. اما به جای اینکه وقت خود را در اینترنت تلف کنید یا به تماشای تلویزیون بنشینید، این تعطیلی را برای یک آرامش و استراحت واقعی اختصاص دهید. می توانید این کار را در خانه و یا در طبیعت انجام دهید. به جای اینکه به رویاهای دیگران گوش دهید، به نیروی تخیل خود اجازه دهید خودش رویاپردازی کند و تصوراتی را برای خود ایجاد کند. اگر شما بخواهید که آنها را به واقعیت تبدیل کنید، اول باید آنها را در ذهن خود خلق کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 23 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 شما اکنون تصویری واقع بینانه نسبت به آینده در ذهن دارید، اما هنوز هم فکر کردن بیش از اندازه در مورد موفقیتهای مربوط به گذشته که از دستشان داده اید باعث می شود که نتوانید به خوبی از آنچه پیش رویتان قرار دارد بهره بگیرید. پیگیری کردن مهم ترین هدفهایتان بسیار مهم است، اما توسعه دادن امکانات دیگر نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به یاد داشته باشید که رویاهای شما می توانند پتانسیل ناشناخته ای که در موقعیت اخیر پنهان بودند را احیا کنند.

فال روزانه ، فال روز دوشنبه 23 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز دوشنبه 23 شهریور 1394
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف