نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز شنبه 21 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
جذابترین و جالب ترین اتفاقاتی که در روز شنبه 21 شهریور 1394 پیش روی خود دارید را در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما قادر نیستید برای تفریح و سرگرمی به شخص دیگری فشار بیاورید، اما اگر احساس کنید ثبات مالی شما در معرض خطر قرار گرفته است می توانید مثل یک شیر فریاد بزنید!! اگر لازم شد نباید از روبرو شدن با فردی قدرتمند هراس داشته باشید. فراموش نکید که شما در این بازی برنده نشده اید بلکه فقط نسبت به آن آگاهی دارید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 امروز قبل از اینکه خیلی ولخرجی کنید موجودی حساب خود را چک کنید، برای اینکه ممکن است فکر کنید که وضع مالیتان نسبت به قبل خیلی بهتر شده است! اگر دوستانتان شما را به خرید کردن ترغیب می کنند، حواستان را جمع کنید، برای اینکه این هشداری برای شما است و لزوماً به نفعتان نیست. باوجود اینکه شما خودتان این را می دانید، ولی قبل از اینکه دست به عملی بزنید لازم است که حتماً پس اندازی داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

موضوعاتی وجود دارد که شما باید در مورد آن با یک دوست یا یک همکار صحبت کنید، احتمال دارد که بزودی اقدام کرده و با آنها صحبت کنید. اما شاید طبق برنامه هایتان پیش نروید، دیگران شاید فکر کنند که شما خیلی احساساتی هستید. حتی اگر در ابتدا قدری نا امید شدید، خیلی زود تسلیم نشوید. پافشاری و سماجت شما می تواند شما را به هدفتان نزدیک کند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

شما اعتقاد دارید که برای مشکلی که شما را به زحمت انداخته راه حل مناسبی دارید. متاسفانه چند لحظه بعد و قبل از اینکه در مسیر درستی قرار بگیرید نظرتان عوض می شود. نظر خود را خیلی زود تغییر ندهید، بهتر است صبر کنید تا ببینید که بعدا نیز نظرتان همین خواهد بود یا اینکه جواب نهایی تان با جواب الان فرق خواهد کرد یا نه؟ پس حواستان باشد، اهمیت دادن شما به مسائل اورژانسی و فوری بعضی وقتها باعث می شود که تصمیمات جاهلانه بگیرید!
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 شما امروز از برنامه های خودتان هم سر در نمی آورید! شاید شما از خودتان انتظارات زیاده از حد داشته اید و یا شاید وقت خودتان را تلف کرده باشید. اما الان هرقدر هم که وقت داشته باشید، باز هم امکان دارد در محل کار و یا قرار ملاقات هایتان دیر حاضر بشوید. اما سعی نکنید با دروغ گفتن و یا اغراق کردن در واقعیت به اشتباه خود سرپوش بگذارید. صادق باشید و با اشتباهات خود به درستی برخورد کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 ممکن است که امروز شما حوصله رویارویی با تنشها را نداشته باشید. هرچقدر رابطه شما با فردی که دوستش دارید صمیمی تر می شود، شما بیشتر ازش فاصله می گیرید. شاید ترسهای شما توجیهی برای این کار باشد. شاید این فرد شما را نپذیرد و یا ممکن است شما از برقراری این ارتباط خوشحال نشوید. اما به یاد داشته باشید نگرانی های شما بر پایه تجربیات قبلی و نیز مواردی هستند که اخیراً اتفاق افتاده اند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

شما سعی می کنید از صحبت کردن در مورد احساسات خود طفره بروید، اما اگر ترس های خود را در این بحث آشکار کنید برای خود مشکل درست کرده اید. لزومی ندارد خودتان را گول بزنید. الان بهتر است توجه خود و موضوع بحثتان را بیشتر به سمت موضوع هایی که طرف مقابلتان دوست دارد سوق بدهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

جاه طلبی زیاد ممکن است امروز کار دست تان دهد به خاطر اینکه شما در وضعیت پیچیده ای کار می کنید و نمی توانید به اهداف تان برسید. ممکن است بخواهید بیشتر از توان تان کار انجام دهید و از کاری که الان دارید انجام می دهید خشنود نیستید حتی اگر دیگران شما را تحسین کنند. اگر بتوانید از این انتظارات غیرواقعی خود دست بکشید احساس بهتری در رابطه با خودتان خواهید داشت و بهره وری تان نیز بالاتر خواهد رفت.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 روابط متقابل شما با یکی از اطرافیانتان تا موقعی که تبدیل به یک مشکل واقعی شود می تواند در طول روز گسترش پیدا کند. اگرچه شما سعی می کنید از این مشکلات دوری کنید، ولی شما وسوسه می شوید که دست به عمل متقابل بزنید. اما باید بدانید که کشمکش و دعوا کردن اصلاً برای شما خوب نیست و بهتربن کار این است که از هر مجادله ای پرهیز کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

شما اکنون نمی توانید آهسته و یکنواخت حرکت کنید، برای اینکه دیگران خواسته های خیلی زیادی از شما دارند. آنها حتی شاید فکر می کنند که شما می خواهید تمام وقت تان را با آنها بگذرانید. حتی اگر شما دوست داشته باشید که در خوشی هایشان با آنها همراه باشید، اما ایده انجام دادن این کار از خود عمل جذاب تر است. اگر فکر می کنید که بعداً از انجام دادن این کار پشیمان می شوید، در فعالیت های گروه خاصی شرکت نکنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 شما امروز خیلی پر انرژی نیستید، برای اینکه زیاد مورد توجه واقع نشده اید. اما احتمالاً موفقیت های مهمی کسب خواهید کرد. شما انقدر توانایی دارید که بدانید دقیقاً چه حرف هایی می خواهید بزنید و حتی این گونه به نظر می رسد که شما توانایی خواندن فکر دیگران را هم دارید. ذهن شما قابلیت های خیلی بالایی دارد و بنابراین زود قضاوت کرده و عجولانه تصمیم گیری می کنید و به نظر می رسد که اطلاعات زیادی دارید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 21 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما شاید کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشید و حتی هنگامی که یکی از آنها را تمام کنید، به نظر می رسد که کارآیی شما پیشرفت کرده است. در حالی که امروز بعد ظهر برای یک موقعیت اجتماعی برنامه ریزی می کنید، ممکن است که اتفاقات خوبی رخ دهد. کار هایی را انجام بدهید که بعد از تلاش و سختی کشیدن بتوانید از آنها لذت ببرید. نیازی نیست که خواسته هایت را به منظور راحتی یک شخص دیگری تعدیل کنید؛ مطمئناً شما شایستگی رسیدن به هدف هایتان را دارید.

فال روزانه ، فال روز شنبه 21 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز شنبه 21 شهریور 1394
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف