نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 1 تیر 1395
فال روزانه ، فال روزانه سه شنبه 95/4/1
برای آگاهی از وقایع مهم پیش روی خودتان در روز سه شنبه 1 تیرماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 1 تیر 1395
بازدید : 5,760 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین فروردین ماه

شما به خاطر تغییرات پیش آمده گیج و نگران شده اید، اما اگر فقط یک بار از مبارزه کردن بر علیه اتفاقات قدرتمند دست بکشید، همه چیز راحت تر می شود. بخشی از مشکلات تان از بی ثباتی ماه در نشانه تان نشأت می گیرد. حالت های بی ثبات و متغیر در شما جلوی آسایشتان را می گیرد. چرا که شما نمی دانید قبل از اینکه یک حس به حس دیگری تبدیل شود چه کار باید بکنید که آن حس تداوم داشته باشد. انرژی تان را با عصبانیت و نگرانی هدر ندهید، چرا که تا فردا میزان عصبانیات و خشم شما کاهش پیدا می کند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز وقتی که شما در مورد خلاقیتهای خود صحبت می کنید دوستانتان شما را تشویق خواهند کرد، برای اینکه آنها حتی زمانی که شما کارهایی که دوست دارید را انجام می دهید شما را بیشتر تحسین می کنند. اما تمایل و علاقه شما جلب توجه کردن در برابر دیگران است، بنابراین شما دوست دارید کاری را انجام دهید که برای دیگران لذت بخش باشد. این طرز تفکر می تواند باعث به وجود آمدن یک موقعیت «برنده- برنده» خیلی خوب شود، پس از قدرت تخیل خود استفاده کند تا از امروز با خاطره خوبی یاد کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین خرداد ماه

 شما امروز می خواهید با افراد دیگر همکاری کنید، چرا که توانایی های خاصی دارید که می تواند کمک کننده باشد. اما آنها لزوما شاید نخواهند شما را درگیر کنند. فهمیدن اینکه انگیزه آنها برای این کار چیست برای شما اهمیتی ندارد. سعی نکنید در برابرشان عکس العمل متقابل نشان دهید، شما خودتان کارهای خیلی زیادی دارید، پس مشغول انجام دادن کارهای خود شوید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین تیر ماه

شاید شما هنوز برای اینکه دیگران احساسات شما را بفهمند آمادگی نداشته باشید. اما فراموش نکنید امتناع کردن نمی تواند برنامه طولانی مدت ماندگاری برای ثبات بخشیدن به روابط تان باشد. اگر شما برای اینکه می خواهید اول تصمیم خود را بگیرید، بحث های مهم را به تعویق انداخته اید، باید اول این دیوارها را خراب کنید و بعد تصمیم گیری کنید. باوجود این شما فقط پشت گوش می اندازید و امروز و فردا می کنید؛ ولی برای تبادل نظر کردن امروز بهتر از فردا است.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین مرداد ماه

امروز شاید آتش خوشی و لذت کمی فروکش کرده باشد، اما کاملاً خاموش نشده است. حتی اگر به نظر می رسد که سعی و تلاشتان بیهوده است اما باز هم تسلیم خوشی های زندگی نشوید. در عوض از آن به عنوان یک راه عبور تأمل برانگیز استفاده کنید تا بفهمید که دقیقاً از زندگی چه می خواهید. تهیه کردن یک فهرست اولین قدم برای مشخص کردن آرزوهایتان است.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین شهریور ماه

شما امروز می توانید به اندازه ای هوشیار باشید که ایده فوق العاده روشن و خالاقانه به ذهنتان تراوش کند. یا می توانید در بیان کردن افکارتان انقدر خودرای و مستبد باشید که هیچ کس جدی تان نگیرد!! اما کاری که باید انجام دهید این است که روش بینابین را در پیش بگیرید تا بتوانید بدون اینکه دیگران فکر کنند همه چیز می دانید استعدادهای خود را نشان بدهید. گوش کردن به حرف دیگران نیز می تواند شانس رسیدن به موفقیت را بیشتر کند.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین مهر ماه

 امروز برایتان راحت تر است که در مورد احساسهایتان صحبت کنید، اما این بدین معنی نیست که دیگران هم به چیزهایی که شما می گویید علاقه نشان خواهند داد. شما خیلی سخت گیر و دقیق هستید و وقتی خواسته های احساسی شما وارد قلمرو نا آشنایی می شوند، این اتفاق می تواند برای یکی از کسانی که به شما نزدیک است تهدید آمیز باشد. نیازی نیست که هر رازی را پیش خود نگه دارید، اما آگاهی داشتن نسبت به شیوه بیان خود می تواند یک گفتگوی سخت و پیچیده را ملایم تر کند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین آبان ماه

امروز شما نمی توانید خیلی راحت فکرتان را روی کار متمرکز کنید، چرا که خیلی دوست دارید راههای مختلفی را امتحان کنید. شما تلاش می کنید خودتان را خیلی خوب مطرح کنید، اما آمیزه ای از موقعیت ها که ذهن شما را به سمت کار قبلی تان منحرف می کنند مانع از این کار شما می شوند و به خاطر همین زمان زیادی برای شما باقی نمی ماند که بتوانید با رضایت این کار را دنبال کنید. ذهنتان را روی چیزهایی که می توانند وجود داشته باشند متمرکز نکنید؛ بلکه به چیزهایی که در حال حاضر وجود دارند فکر کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین آذر ماه

به جای اینکه نگران سر وسامان دادن ذهن تان باشید؛سعی کنید از خلاقیت خود برای ابراز وجود در برابر دیگران استفاده کنید. اغلب بسیار سخت است که بخواهید بوسیله پاسخ دادن به تمام پرسش های دیگران اعتماد به نفس خودتان را محک بزنید. به هر حال اگر با خود صادق باشید موفق تر خواهید شد. آماده باشید و زمانی را برای این بگذارید که نگرانی های تان را با دیگران تقسیم کنید به جای اینکه آنها را در تاریکی ابهام بگذارید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین دی ماه

 شما امروز نمادی از استواری و پایداری هستید و تصمیم شما برای انجام دادن کارهایتان ممکن است امروز تحسین و حیرت همکاران تان را در پی داشته باشد. اما این تنها درباره این نیست که شما مشتاقید که تلاش و کوششی دوچندان از خود نشان دهید؛ بلکه مسئله این است که شما چگونه درک و فهم عادی خود را بکار می گیرید تا ارزش تان را در یک کار تیمی به دیگران نشان دهید؛ نگران مطرح کردن یا کار خاصی برای معرفی کردن خود نباشید. زیرکانه ترین سیاست شما این است که  قابلیت های خود را بشناسید و اعتماد به نفس تان را تقویت کنید!
 

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین بهمن ماه

لزومی ندارد درباره جایگاه و موقعیت خود زیادی مبالغه کنید؛ چرا که کمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر تأثیر می گذارد. فراموش نکنید که سستی ها و ضعف هایتان شما راگول زده و شما وسوسه می شوید بیشتر از آن چیزی که حس می کنید به خودتان اطمینان کنید و برایتان مانع ایجاد می کنند. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما می شود. باوجود اینکه اگر به روشنی خود را مطرح کرده و خودتان باشید دیگران هم شما را خواهند دید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 1 تیر 1395

- فال روزانه در روز 1 تیر 1395 برای متولدین اسفند ماه

 ماه محافظ برج سرطان امروز در دومین نشانه شما، یعنی خانه متصرفات و املاک شما قرار دارد و شما بیش از اندازه نسبت به چیزهایی که دارید انحصار طلب شده اید و حس مال دوستی تان گل کرده است! اما وقتی صحبت از مایملک می شود، به خصصوص اگر ازدواج کرده باشید یا وقتی پای یک دوست صمیمی مطرح باشد، لازم است که آنها را هم در نظر بگرید. هم اکنون سعی نکنید هر چیزی را به پول نسبت دهید، حتی اگر موافقت و موفق شدن در بحث ها مدتی زمان می برد، اجازه بدهید که این بحث ها و گفتگوها در مسیر خودشان پیش بروند.

فال روز سه شنبه 1 تیر 1395

فال روز سه شنبه 1 تیر 1395
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف