نمناک سرگرمیفال فال روز دوشنبه 27 فروردین 1397
فال روزانه ، فال امروز
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خودتان در روز دوشنبه 27 فروردین 1397 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397

 فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1397 برای متولدین فروردین ماه

تمایل شما برای داشتن یک رابطه با نشاط و عاشقانه امروز شدت می یابد. حتی اگر به کسی علاقمند هستید و او را زیر نظر دارید، اما باید بگویم که او گرفتار تر  از این است که بخواهد برای عشق شما سرش را خلوت کند و با شما باشد، حتی اگر عشق شما یک عشق واقعی باشد. توان تان را برای یک عشق خیالی و غیر واقعی نگذارید، بلکه فرصتی را هم برای ابداع یک کارهنرمندانه صرف کنید. برنامه ریزی لازم نیست، یک کار بداهه و خودجوش بهترین کار است.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز  27 فروردین 1397  برای متولدین اردیبهشت ماه

ممکن است امروز آنقدر مستبد و خود رأی باشید که سهوا یکی از نزدیکان خود را عصبانی کنید. شما فکر می کنید که آماده اید که احساسات خود را با هر کسی تقسیم کنید به خاطر اینکه شما ادعا می کنید که فقط گفتن حقیقت آسان تر است. اما حقیقت این است که وقتی زمان این کار فرا می رسد شما اولین کسی هستید که از آن فرار می کنید. به یاد داشته باشید اگر بخواهید احساسات خود را به عنوان رازی در قلب تان پنهان کنید هیچ اتفاقی نمی افتد!

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز  27 فروردین 1397  برای متولدین خرداد ماه

امروز روز خوبی برای بازنگری کردن تمرینات معنوی است، شما می توانید برای نیایش و عبادت به مکان های مذهبی بروید، به طبیعت پناه ببرید و یا حتی وقتتان را در خانه بدون آشفتگی و با آرامش سپری کنید. شاید در ابتدا وسوسه شوید از تمام توانایی های خود استفاده کنید، اما وقتی شما وظایفی را خارج از برنامه کاری خود قبول می کنید لازم است بعد از آن حتماً استراحت کنید. نگران غرق شدن در رویاهایتان نشوید، این یک سفر امن و امان است و شما وقتی از این سفر برگردید احساس خیلی بهتری خواهید داشت!!

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز  27 فروردین 1397 برای متولدین تیر ماه

اگرچه شما می توانید هر موقعیتی که به نظرتان خیلی مهم و جدی آمده است را به اندازه کافی توجیه کنید، ولی تصمیم گیری های جدیتان بیشتر از آن چیزی که فکر می کردید نیازمند دقت و تمرکز هستند. این سخن بدین معنی نیست که شما فرد دودل و شکاکی هستید، بلکه بدین معنی است که اوضاع نسبت به آن چیزی که در ظاهر به نظر می رسد پیچده تر است و به خاطر اطلاعات پیچیده و دوپهلویی که اکنون به شما رسیده به راحتی آشفته و نگران می شوید. باید بیشتر وقت بگذارید، با عجله به دنبال جواب نهایی گشتن فقط اوضاع را بدتر می کند و مشکلات بیشتری را به همراه دارد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1397 برای متولدین مرداد ماه

 با وجود اینکه اوایل روز حساس تر می شوید ولی در اواسط روز انرژی های بیشتری را دریافت می کنید و تحریک می شوید به کارهای شخصی بپردازید. هم اکنون شما باید توانایی های رهبری و مدیریتی خود را نشان دهید و از این کار نیز هراس ندارید. مطمئن شوید قبل از اینکه برنامه هایتان را اجرا می کنید، هیچ فرضیه نادرست و نکته مبهمی باقی نمانده باشد. قبل از اینکه کارتان را شروع کنید، نسبت به موقعی که اولین قدم را برداشته اید، راحت تر می توانید به عقب برگردید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز  27 فروردین 1397 برای متولدین شهریور ماه

شما روز پیچیده ای را پیش رو دارید و دیگران این موضوع را متوجه نمی شوند. چراکه شما موضوعی را پیش خود مخفی نگه داشته اید که فاش کردنش برایتان بهتر است. ترس شما از متهم شدن شاید مهم ترین فاکتوری باشد که به خاطرش سکوت اختیار کرده اید. به جای اینکه این موضوع را پیش خود تجزیه و تحلیل کنید و کارهای خود را توجیه کنید، فقط حقیقت را فاش کنید. شما می توانید با رفتار منطقی خود افراد دیگر را شگفت زده کنید، اما مطمئنا فشاری که روی شما است از این به بعد بیشتر خواهد شد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز  27 فروردین 1397  برای متولدین مهر ماه

در حالیکه قدرت شما در صبر کردن تا موقع رسیدن به وقت مناسب مورد آزمایش قرار  می گیرد،  شاید مجبور شوید که با مسائل و کارهای مشابه دیگری روبرو شوید. خوشبختانه اکنون طبیعت واقع بینانه تان شما را به انحراف نخواهد کشانید، پس پیروی کردن از غریزه هایتان نباید برای شما امری هراس انگیز باشد. اما از وعده ها و فرصتهای بزرگ بدون ضرر و زیان هم دوری کنید. بهتر است به جای اینکه فکر کنید همه چیز کامل است، مسائل نهانی و پشت پرده را هم تجربه کنید (یا حداقل بفهمید چه چیزهایی از شما پنهان شده اند). چک کردن واقعیتها در امروز شما را از سرخوردگی های فردا نجات می دهد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1397 برای متولدین آبان ماه

شما در این روزها دارای توانایی و قدرت درونی بسیاری هستید، این امر موجب شده است تا  اعتماد به نفس شما پیش از پیش تقویت شود تا  افکار و نطرات دیگران راجع به شما تغییر کند، هم چنین سمت و سوی جدیدی را به خود بگیرد. این مطلب که شما خود را باور دارید مانند یک سکو عمل می کند و شما را به بالاترین نقطه پرتاب خواهد کرد. فقط باید در رفتار خود دقت داشته باشید تا بتوانید از این سکوی پرتاب به نحو عالی استفاده کنید.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1397  برای متولدین آذر ماه

 شما اگر بخواهید تفاوت های وسیع بین احترام به گذشته و نیازتان برای تغییر را با هم تطبیق دهید، به چالش خواهید خورد. موقعیت قوی و محکم شما در هر دو بخش ممکن است افراد دیگر را گیج و یا آشفته کند، برای اینکه شما قادر هستید هر دو روی سکه را ببینید! بلند پروازی های شما کمک تان می کند یک شغل تمام وقت و عالی داشته باشید و این کاملا ً ارزشش را دارد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز  27 فروردین 1397  برای متولدین دی ماه

اتصال امروز خورشید آفریننده با پلوتون تیره و تار می تواند تیرگی ها و دلتنگی های زندگی شما را از بین ببرد و افکار شما را به رنگین کمانی از فرصت ها و تجربه ها تبدیل کند. اما شما نیاز خواهید داشت که آگاهانه تصمیم بگیرید تا در روشنی گام بردارید نه اینکه در دنیای رویاهای و پس زمینه ذهن تان پنهان شوید. قدم زدن در نیمه نورانی خیابان می تواند عمیق ترین ترس ها و دلهره های شما را به عشقی التیام بخش تبدیل کند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز 27 فروردین 1397 برای متولدین بهمن ماه

 با وجود اینکه بسیاری از دوستان شما قصد دارند در یک مهمانی شرکت کنند، شما مهمانی رفتن را به آخر هفته موکول کرده اید و نمی خواهید زیاد برایشان انرژی صرف کیند. شما کارهای زیادی پیش روی خود برای انجام دادن دارید و می خواهید نیروی خود را برای زمانی که بهش نیاز دارید ذخیره کنید. اما به یاد داشته باشید که گاهی اوقات شرکت کردن در جمع و تفریحات کردن نیز می تواند با شیوه ای متفاوت به شما نیروی تازه ای بدهد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 25 مرداد 1395

- فال روزانه در روز  27 فروردین 1397 برای متولدین اسفند ماه

امروز ممکن است یک نفر با رفتارهای غیر قابل پیش بینی اش شگفت زده تان کند، اما برای شما بیشتر مهم است که بتوانید در هر قدمی که به جلو برمی دارید این رفتار را قبول کنید. استقامت و مقاوت شما تحلیل رفته است، اما در نهایت ترس و هراستان از تغییر کردن بیشتر از هر تغییری بهتان آسیب می زند. با وجوداینکه در عدم استقامت و پایداری زیاده روی کرده اید، ولی کمی صبر و انعطاف پذیری زندگی تان را آرام تر خواهد کرد.

 

فال روز دوشنبه 27 فروردین 1397

فال روز دوشنبه 27 فروردین 1397
: امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟
3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف