فرش سرمه ای
برای چیدن منزل و ست کردن دکوراسیون با فرش سرمه ای ایده ها و اصولی وجود دارد که به شما کمک میکنند منزل تان را به زیباترین شکل دکوراسیون کنید.

دکوراسیون منزل با فرش سرمه ای

بسیاری از خانواده ها به فرش سرمه ای علاقه دارند اما نمیدانند چطور آن را با دیگر وسایل منزل ست کنند، اگر شما هم فرش سرمه ای دارید و در ست کردن آن به مشکل خورده اید این مطلب از دنیای مد نمناک را از دست ندهید.

سرمه ای یکی از رنگ هایی است که خیلی از ما ایرانی ها آن را برای دکوراسیون منزل مان انتخاب میکنیم زیرا سرمه ای شیک و قاطعانه است. سرمه ای را با چه رنگ هایی میتوانیم ست کنیم؟

ست فرش سرمه ای

ایده های ست کردن فرش سرمه ای

ست کردن سرمه ای با زرد

سرمه ای و زرد دو رنگ متضاد تیره و روشن هستند که میتوانند به خوبی با هم ست شوند، البته بهتر است در استفاده از رنگ زرد خسیس باشید زیرا زرد بسیار جذاب است و اگر مقدار کمی از آن به چشم بخورد کافی است. فرش سرمه ای را با مبلمان زرد میتوانید هماهنگ کنید و منزل جذابی دکوراسیون کنید.

ست کردن سرمه ای با زرشکی

یکی دیگر از رنگ هایی که با سرمه ای به خوبی ترکیب میشود رنگ زرشکی است، میتوانید فرش سرمه ای را با مبلمان زرشکی که کوسن های سرمه ای دارد هماهنگ کنید. این ترکیب رنگ در دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک معجزه میکند اگر وسایل تزیینی منزل تان هم به رنگ سفید و مشکی باشد که عالی میشود.

فرش سرمه ای با مبل

فرش سرمه ای با مبل چه رنگی؟

ست کردن سرمه ای و سفید

از آنجایی که سرمه ای جزو رنگ های تیره محسوب میشود بهتر است آن را با رنگ های روشن ترکیب کنید، مثلا سرمه و سفید در کنار هم تضاد جالبی ایجاد میکنند و باعث جذابیت دکوراسیون منزل میشوند. سفید رنگ روشن و آرامش بخشی است که در کنار سرمه ای هارمونی فوق العاده ای ایجاد میکند.

ست کردن سرمه ای و طوسی

ترکیب سرمه ای و طوسی قابلیت این را دارد که خانه ای لوکس و مجلل برایتان به ارمغان بیاورد، میتوانید فرش سرمه ای را با کاناپه طوسی رنگ هماهنگ کنید البته بهتر است یکی از دیوار ها نیز به رنگ طوسی باشند.

فرش سرمه ای جدید

فرش سرمه ای در دکوراسیون منزل

 

فرش سرمه ای با چه رنگ هایی ست میشود ؟ + عکس

4.361
این مطلب مفید بود ؟538
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی