نمناک اخباراقتصاد طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو + جزئیات
لیزینگ خودرو ، اقساط خودرو
پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو در مهر ماه 1397 به زودی اجرا می شود و شرایط برای کسانی که در مرحله قبلی پیش فروش ایران خودرو موفق به ثبت نام نشدند مهیا می باشد.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1397

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو

عصرایران:شرایط برای ثبت نام متقاضیانی که در طرق قبلی پیش فروش محصولات ایران خودرو موفق به ثبت نام نشده اند در طرح جدید که از روز بیست و نهم مهر ماه اجرا می شود مهیا شده است.

مرحله جدید پیش فروش محصولات جدید شرکت خودروسازی ایران خودرو به گفته معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش این شرکت از روز یکشنبه 29 مهر ماه 97 آغاز خواهد شد.

مصطفی خان کرمی با قدردانی از هموطنانی که با ثبت نام در طرح اخیر پیش فروش محصولات ایران خودرو، بار دیگر اعتماد خود را به این خودروساز ابراز کردند گفت:در طرح جدید که درروز 29 مهرماه اجرا می شود، شرایط ثبت نام برای متقاضیانی که درطرح قبل موفق به ثبت نام نشده اند فراهم شده است. 

وی افزود:از متقاضیان به دلیل این که امکان پاسخگویی به همه درخواست ها وجود نداشته عذرخواهی می کنیم. 

خان کرمی در ادامه تاکید کرد:فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو همواره بر مبنای پیش بینی برنامه تولید و مجوزهای اخذ شده از مراجع ذی صلاح انجام می شود و نمی توان بیشتر از درصد مشخصی از برنامه تولید، پیش فروش انجام داد. 

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو به مشتریان مژده داد برنامه ریزی برای اجرای طرح پیش فروش جدید با هدف تامین نیاز مصرف کنندگان واقعی خودرو انجام شده که از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 29 مهرماه اجرا خواهد شد. 

در طرح پیش فروش جدید تمامی محدودیت های پیش فروش قبل از جمله عدم امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی، خودرو اولی ها، داشتن گواهینامه در زمان ثبت نام و عدم خرید محصولات ایران خودرو طی 18 ماهه گذشته اعمال می شود و ثبت نام در این روش فروش با توجه به محدودیت ظرفیت در طول یک روز انجام خواهد شد.

انتهای پیام/م 

شرایط پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو 97

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو + جزئیات
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 23678
این مطلب مفید بود ؟ 8403 15275
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .