نمناک اخباراقتصاد فروش فوری محصولات ایران خودرو آغاز شد + شرایط
ایران خودرو ، فروش فوری
فروش فوری محصولات ایران خودرو برای اولین بار در سال 97 ویژه فروردین ماه آغاز شد. در ادامه جزئیات و قیمت فروش فوری ماشین های پژو 405 ، پژو 206 ، سند ال ایکس بنزینی و رانا را مشاهده می فرمائید.
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1397

فروش فوری محصولات ایران خودرو

روش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت قطعی و بدون افزایش قیمت خودرو توسط شرکت ایران خودرو نسبت به سال 96 در راستای تامین نیاز مشتریان عرضه می شود .

برای اولین بار در سال 97 فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه فروردین ماه آغاز خواهد شد.
مصطفی خان کرمی معاون بازار یابی و فروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت:دراین طرح ، فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت قطعی و بدون افزایش قیمت خودرو توسط شرکت ایران خودرو نسبت به سال 96 در راستای تامین نیاز مشتریان عرضه می شود .
 وی تاکید کرد:افزایش هزینه های بیمه ، شماره گذاری مطابق تعرفه های قانونی از سوی مراجع ذیربط شامل حال ثبت نام کنندگان می شود که این افزایش ها مربوط به قیمت خودرو نبوده و با شرکت ایران خودرو مرتبط نیست .
 معاون بازار یابی و فروش ایران خودروخاطر نشان ساخت :دراین طرح ، فروش فوری محصولات ایران خودرو که با قیمت قطعی و بدون افزایش قیمت از سوی ایران خودرو آغاز می شود و این طرح تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت .
 خان کرمی تصریح کرد :متقاضیان می توانند از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه بیست دوم فروردین ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به نام نویسی در این طرح اقدام کرده و از مزایای آن بهره مند شوند. 

برای مشاهده تصویر پایین در ابعاد بزرگتر و واضح روی آن کلیک فرمائید.

 

فروش فوری ایران خوددرو

آغاز فروش محصولات ایران خودررو

ایران خودرو ، فروش فوری محصولات ایران خودرو سال 97

فروش فوری محصولات ایران خودرو آغاز شد + شرایط
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 668
برگرفته از عصرایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 385 283
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف