پژو 206

ایران خودرو | فروش فوری محصولات ایران خودرو در سال 99

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1399کد مطلب : 7154زمان مطالعه : 2 دقیقه
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تامین نیاز مشتریان، در سومین مرحله فروش فوق العاده، پنج محصول را عرضه کرده است.

فروش فوق العاده 5 محصول ایران خودرو

ایرنا: این طرح از روز پنجشنبه بیستم تا ساعت 14 روز یکشنبه 23 شهریورماه به اجرا گذاشته می شود، زمان تحویل خودروها، حداکثر سه ماه خواهد بود.

سمند ال .ایکس، پژو 206 تیپ پنج، پژو 206 صندوقدار، پارس بنزینی و پژو 405 اس.ال.ایکس محصولات عرضه شده در این طرح هستند. با گذشت حداکثر سه روز پس از پایان زمان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و مشخصات منتخبین از طریق سایت فروش ایران خودرو و یا ارسال پیامک، اعلام خواهد شد. 

در این طرح، امکان ثبت نام برای فرد دارای پلاک فعال انتظامی نصب بر روی خودرو وجود ندارد. همچنین محدودیت هایی مانند اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، دارا بودن سن دست کم 18 سال و لزوم ارائه گواهی نامه، گذشت حداقل 48 ماه از آخرین ثبت نام در شرکت های ایران خودرو و سایپا برای مشارکت مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است.

علاوه بر این که سند خودرو به مدت یک سال در رهن ایران خودرو خواهد بود، طبق مصوبات کمیته خودرو، امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مقدور نخواهد بود. 

تطابق شماره حساب با مشخصات فرد نیز از الزامات این طرح فروش است. در صورت مراجعه نکردن مشتری به شبکه خدمات پس از فروش پس از گذشت سه ماه، گارانتی خودرو باطل خواهد شد. 

در بخش نامه این طرح فروش تاکید شده در صورتی که فرد متقاضی، دارای پلاک انتظامی فعال و یا فاقد گواهی نامه رانندگی دست کم پایه سوم باشد، علاوه بر باطل شدن ثبت نام، به مدت سه سال از ثبت نام در فروش های آینده ایران خودرو محروم خواهد شد. 

انتخاب شدگان در طرح های قرعه کشی قبلی نیز امکان مشارکت در این طرح را نخواهند داشت. 

متقاضیان واجد شرایط می توانند در زمان تعیین شده به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کرده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

انتهای پیام/م

ایران خودرو ، فروش فوری محصولات ایران خودرو در سال 99

2.8722
این مطلب مفید بود ؟405317
وبگردی