نمناک سرگرمیگوناگون فروش کفن ضد آتش و عذاب قبر! + عکس
کفن ، کفن عجیب
فروش و تبلیغ کفن های ضد آتش در ترکیه برای رهایی از آتش عذاب شب اول قبر که مرده را از عذاب الهی دور می کند و از عذاب شب اول قبر کم می کند. انتشار این خبر جنجالی واکنش های بسیاری در پی داشت.
بازدید : 17,133 نفر

این روزها که صنعت جهان در حال پیشرفت و پیچیده شدن است هر از چند گاهی خبرهای عجیب و غریبی از گوشه و کنار دنیا در رابطه با تولید انواع محصولات جدید می شنویم که شنیدن بعضی از این خبرها چیزی جز بهت و حیرت در پی ندارد برخی از افراد با اقدامی ناشایست دست به کارهایی می زنند تا بتوانند افکار عمومی به ویژه مسلمانان را مختل کنند و به نحوی تنشی در عقاید و اعتقادات مذهبی آنها ایجاد کنند.
چراکه شخصی به نام جوبلی احمد هوجا با اینکه خود عالم دینی ترکیه می باشد ولی بسیاری از عقاید مذهبی را نفی کرده و خود در ترکیه از طریق یک سایت اقدام به تبلیغ و فروش کفن هایی کرده است که بر اساس گفته ها روی این کفن ها از پوست آهو ادعیه ها و اسماء الهی نوشته شده که مرده را در شب اول قبر از عذاب الهی دور می کند و از عذاب شب اول قبر کم می کند در حالی که این اقدامات از نظر دینی هیچ تآثیری بر کم و زیاد کردن عذاب قبر و اعمال مرده ندارد.

به گزارش روزنامه حریت ترکیه روز پنج شنبه با انتشار گزارشی نوشت:یک وب سایت که به نظر می رسد وابسته به " جوبلی احمد هوجا" عالم دینی ترکیه است ، کفن های ضد آتش و برای دور ماندن از عذاب شب اول قبر می فروشد.

بر اساس این گزارش در حالی که قیمت معمولی یک کفن در ترکیه حدود 70 لیر است ، این وب سایت برای فروش کفن های ضد آتش و ضد عذاب بیش از 370 دلار از خریداران می گیرد.

بر اساس ادعای این وب سایت روی این کفن ها از پوست آهو ادعیه ها و اسماء الهی نوشته شده که مرده را در شب اول قبر از عذاب الهی دور می کند و از عذاب شب اول قبر کم می کند.

" احسان الی آچیک" نویسنده اسلامگرای ترکیه در مصاحبه با حریت با اشاره به  استفاده این وب سایت از نام "جوبلی احمد هوجا" برای فروش محصولات از جمله کفن ضد عذاب ، از این عالم دینی خواسته است در صورت وابستگی یا عدم وابستگی این وب سایت به او این موضوع را علنا اعلام کند.

جوبلی احمد هوجا یکی از خطیبان و واعظان جنجالی ترکیه است که دیدگاه های بنیادگرایانه نسبت به اسلام دارد.

سخنان گاه و بیگاه احمد هوجا در مسایل مختلف اجتماعی و سیاسی با واکنش های گسترده ای مواجه می شود. برای مثال او در یک نطق جنجالی گفته است:" اصطلاحی است در بین آدم ها که می گویند بهشت را به یک تار موی او نمی دهم، اگر این آدم ها جهنم را ببینند و عذاب آن را درک کنند دیگر هیچ مویی بر سر زنان باقی نمی گذارند."

فروش کفن ضد عذاب قبر

با وجودی که جوبلی اجمد هوجا که نام واقعی او  " احمد محمد اونلو " است ، گروه داعش را تکفیر کرده و آنها را کافر خوانده است، اما او دیدگاه هایی به شدت ضد شیعی دارد و از آمریکا به دلیل تسلیم کردن افغانستان و عراق به شیعیان انتقاد کرده است.

غالب مسلمانان ترکیه و علمای دینی این کشور رویکردی متساهلانه نسبت به اسلام دارند و دیدگاه های تکفیری نسبت به دیگر مذاهب اسلامی ندارند.

 

صفحه فروش کفن در وب سایتی که منسوب به " جوبلی احمد هوجا " است

 

فروش کفن ضد عذاب قبر

 

فروش کفن ضد آتش و عذاب قبر! + عکس

فروش کفن ضد آتش و عذاب قبر! + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 21
برگرفته از عصر خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 13 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف