نمناک اخباراقتصاد واکنش مدیر عامل بانک رفاه به فیش حقوقی چندصد میلیونی اش
فیش حقوقی ، مدیرعامل بانک رفاه
عکسی از فیش حقوقی مدیر عامل بانک رفاه آقای علی صدقی با رقم چندصد میلیونی با واکنش وی همراه شد.
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1395
بازدید : 6,760 نفر

واکنش مدیر عامل بانک رفاه به انتشار فیش حقوقی اش

 صدقی در این باره گفت:سندی که در رسانه ها منتشر شد پرینت گردش حساب بود که مانده حساب را در 10 ماه گذشته نشان می داد و تنها حقوق ماه اسفند ماه نبود.
مدیرعامل بانک رفاه کارگران نیز درخصوص موضوع رسانه ای شدن پرینت گردش حساب خود گفت:سندی که دررسانه ها منتشرشد پرینت گردش حساب بود که مانده حساب را در10 ماه گذشته نشان می داد و تنها حقوق ماه اسفند ماه نبود.
علی صدقی ادامه داد:براساس تصمیم مجمع بانک حقوق مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره افزایش یافت که تاریخ اجرای آن از ابتدای سال 1394 بود و برهمین اساس مابه التفاوت آن به حساب مشمولان واریز شد که بخشی از مبلغ کلی مانده حساب مربوط به آن بود.
وی ادامه داد:اما دربرخی از رسانه ها به گونه ای تلقی شد که مبلغ 234 میلیون تومان تنها مربوط به یک ماه بوده است، درحالی که این موضوع یک دروغ بزرگ است.
صدقی همچنین با تأکید براین که بانک رفاه کارگران خصوصی است، اضافه کرد:همانند سایربانک های خصوصی حقوق و پاداش مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره توسط مجمع عمومی بانک تعیین می شود.
وی درباره نحوه انتخاب مدیرعامل این بانک توضیح داد:همانند سایربانک های خصوصی پس از پیشنهاد مدیرعامل توسط مجمع و تأیید صلاحیت وی ازسوی بانک مرکزی حکم نهایی مدیرعامل صادر می شود.
این مقام مسئول همچنین درخصوص دستور معاون اول رئیس جمهوری برای بررسی دقیق حقوق و مزایای تمام مدیران بخش دولتی، شرکت ها و بانک ها گفت:درهمان روزهای نخست رسانه ای شدن پرینت گردش حساب مدیرعامل این بانک سازمان بازرسی کل کشور برای بررسی موضوع به بانک مراجعه کردند، ولی پس از دستور معاون اول رئیس جمهوری دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور میزان حقوق و مزایای تمام مدیران این بانک را به صورت مستند دریافت کرده اند تا بررسی های لازم صورت گیرد. به گفته وی این بررسی ها هم اکنون درتمام بانک ها و شرکت ها آغاز شده است.

واکنش مدیر عامل بانک رفاه به فیش حقوقی چندصد میلیونی اش

واکنش مدیر عامل بانک رفاه به فیش حقوقی چندصد میلیونی اش
:
امتیاز : 1.5 تعداد رای : 10
برگرفته از روزنامه ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 7
نظر کاربران
حقانی

حقانی

اولا چگونه باور کنیم که فقط یک حقوق نبوده دوما اگر بانک رفاه مربوط به تامین اجتماعی است بیتالمال است خصوصی نیست

پاسخ دادن 12 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف