برو به :
نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حاشیه های اکران خصوصی فیلم سلام بمبئی + تصاویر
فیلم سلام بمبئی ، بازیگر
اکران فیلم سلام بمبئی که با بازی محمدرضا گلزار،گلشن گروور،دیا میرزا و... همراه است در پردیس سینمایی کوروش با جنجالی برگزار شد،بادیگاردها و عوامل فیلم با حجم بی سابقه ای از استقبال مردم مواجه شدند که موجب بی نظمی شد.
تاریخ انتشار : 14 آذر 1395
بازدید : 3,699 نفر

فیلم سلام بمبئی

فیلم سلام بمبئی به کارگردانی و نویسندگی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سال 1394 است. «سلام بمبئی» ملودرامی عاشقانه است و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده ای می شوند.

اکران خصوصی فیلم سلام بمبئی، با بی نظمی کامل برگزار شد.

در این مراسم که قرار بود به صورت خصوصی برگزار شود، ابتدا از ورود خبرنگاران جلوگیری می شد. در نهایت و در ازدحام، برخی خبرنگاران و اصحاب رسانه موفق شدند خود را به سالن نمایش برسانند.

فیلم سلام بمبئی

جنجال اکران فیلم سلام بمبئی


این اکران که در پردیس سینمایی کوروش برگزار می شد، طبقه ی چهارم این مجتمع را به طور کامل مسدود کرده بود و پله برقی ها از کار افتاده بود.

بادیگارد ها و عوامل فیلم با حجم بی سابقه ای از استقبال مردم مواجه شده بودند که این علاقه باعث از دست رفتن نظم برنامه شده بود.

در آخر هم که همه وارد سالن شدند و بازیگران برای گرفتن عکس به روی سن آمدند، سلفی بگیران اجازه رفت و آمد به کسی را نمی دادند.

این هجوم یک بار با ورود گلشن گروور و بار دیگر با ورود محمد رضا گلزار اتفاق افتاد.

فیلم سلام بمبئی

جنجال اکران فیلم سلام بمبئی


در آخر بعد از شکسته شدن بنر ها و پشت در ماندن تعداد زیادی از افراد، مراسم آغاز شد. این درگیری و ازدحام تا جایی پیش رفت که به درگیری ماموران حراست پردیس سینمایی کوروش با خبرنگاران انجامید.

در ابتدای مراسم گلشن گروور بازیگر هندی فیلم گفت:من خیلی خوشحالم که در این فیلم بازی کردم و عاشق ایران، فرهنگ آن و مردمانشان هستم.

وی ادامه داد:خوشحالم که در این فیلم دوست پیدا نکردم؛ بلکه محمد رضا گلزار برادرم بود.

این بازیگر هندی گفت:من در هالیوود هم کار کردم و این افتخار را داشتم که با هنرپیشه های بسیاری کار کنم، ولی دوست دارم اینجا بگویم که به نظر من محمد رضا گلزار از تام کروز هم بهتر است.

فیلم سلام بمبئی

جنجال اکران فیلم سلام بمبئی


در ادامه بازیگر زن هندی فیلم « سلام بمبئی» گفت:اینجا آمدن من رویایی بود که به حقیقت پیوست.

وی ادامه داد:دوستانم گفتند در ایران با چیزهایی مواجه می شوی که انتظارشان را نداری و دیدم واقعا این گونه است.

وی گفت:من اول فکر نمی کردم که در این فیلم بازی کنم ولی بعد که بازی کردم، حتی ذره ای احساس غربت نکردم و فکر کردم با هندی ها کار می کنم.

سفیر هند هم با حضور در این مراسم گفت:من تشکرات عمیق خود را به کارگردان و تهیه کننده ابراز می کند که با تلاش خود این فیلم را به ثمر رساندند.

وی ادامه داد:در دهه هشتاد ایرانیان زیادی در هند تحصیل می کردند. خوشبختانه روابط ایران و هند بهتر شده. محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، برای کنفرانس سیاسی به هند رفته و ما هم در همین زمان همکاری سینمایی ایران و هند را جشن می گیریم.

همچنین در این مراسم محمد رضا گلزار گفت:من از تیم سینمایی هندی این فیلم و کسانی که ما را حمایت کردند، تشکر می کنم. این اولین پل مشترک میان سینمای ایران و هند است.

وی در آخر گفت:عاشقانه دوستتان دارم.

سپس به عوامل حاضر در صحنه لوح تقدیر اهدا و در نهایت فیلم سینمایی «سلام بمبئی » اکران شد.

حاشیه های اکران خصوصی فیلم سلام بمبئی + تصاویر

3.99
منبع : باشگاه خبرنگاران/ی
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف