نمناک اخبارحوادث ماجرای قتل عروس 16 ساله به دست داماد
قتل عروس ، قتل
دختر نوجوان که چند روز دیگر قرار بود با همسر مهندسش زیر یک سقف بروند به طرز وحشتناکی کشته شد . راز قتل عروس 16 ساله با اعترافات داماد جوان فاش شد.
تاریخ انتشار : 27 تیر 1395

قتل عروس با آجر توسط داماد

صبح دیروز در نیم طبقه سوم خانه کوچه ای قدیمی در خیابان دامپزشکی، اتفاق وحشتناکی افتاد. 

اتاقی 12 متری با فرش رنگ و رو رفته. در انتهای این اتاق کوچک جسد دختر نوجوانی قرار داشت که روی آن را با پارچه ای مشکی رنگ پوشانده بودند.به هم ریختگی داخل اتاق و شکستگی شیشه پنجره قدی که به پشت بام می رسید، حکایت از جدال دختر جوان و همسرش داشت.

این درحالی بود که همسایه ها مدعی بودند هیچ صدایی که حکایت از درگیری باشد نشنیده اند.دختر 16 ساله که نازنین نام داشت، حدود یک سال قبل به عقد مهندس جوانی به نام سهراب درآمد. پسر جوان مستأجر خانه مادربزرگش بود و قرار بود تا چند هفته دیگر دخترو پسر جوان راهی خانه بخت شوند. اما دختر نوجوان درست قبل از پوشیدن لباس عروسی کشته شد.
خانواده نازنین دیروز گفتند:بین آنها هیچ اختلافی وجود نداشته و همدیگر را عاشقانه دوست داشتند. این درحالی است که سهراب صبح دیروز به کلانتری قلهک رفت و به قتل همسرش اعتراف کرد.
مرد جوان به افسر نگهبان گفت:ساعتی قبل و در جریان مشاجره و درگیری، همسر عقد کرده اش را با آجر به قتل رسانده و خانه اش را ترک کرده است. اما عذاب وجدان باعث شده خود را به پلیس معرفی کند.
با ادعای مهندس جوان، مأموران کلانتری قلهک موضوع را به کلانتری مهرآباد اعلام کردند. پس از بررسی این موضوع و پیدا شدن جسد دختر نوجوان در خانه کوچک تک اتاقی موضوع به بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای ناحیه 27 اعلام شد. ظهر دیروز پس از حضور تیم تحقیق مشخص شد حدود 5 ساعت از وقوع قتل می گذرد و دختر نوجوان با ضربه جسمی سنگین به سرش جان سپرده است.
بازپرس مرادی سپس دستور انتقال جسد دختر نوجوان به پزشکی قانونی را داد و تحقیق از متهم جوان درخصوص علت و انگیزه این جنایت صادر شد.

ماجرای قتل عروس 16 ساله به دست داماد

ماجرای قتل عروس 16 ساله به دست داماد
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 259
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 110 149
نظر کاربران
مبینا

مبینا

خدالعنت کنه اون پسررواگه عاشق دختره بوده پس چراکشتتش عجب ادمایی پیدامیشن واقعادلم برای اون دخترسوخت

پاسخ دادن 14 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف