دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل وحشیانه همسر توسط مرد معتاد
قتل همسر ، قتل
مردی معتاد به مصرف شیشه به دلیل نداشتن حالت طبیعی با وارد کردن ضربه های سنگین همسرش را در مقابل چشمان دختر 3 ساله اش به قتل رساند.
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1393
بازدید : 7,705 نفر

مرد معتاد به شیشه با تیشه به جان همسرش افتاد و به طرز وحشتناکی قتل همسر را رقم زد. رسیدگی به این پرونده همزمان با مراجعه مرد همسرکش به ماموران پلیس شهرستان تکاب استان آذربایجان غربی در دستور کار پلیس قرار گرفت. عقربه های ساعت 7 و 35 دقیقه صبح سیزدهم بهمن امسال را نشان می داد که مردی با مراجعه به ماموران گشت پلیس از قتل همسرش خبر داد و گفت:قاتل همسرم هستم و مرا دستگیر کنید.

ماموران پس از اطلاع موضوع به بازپرس جنایی، این مرد را بازداشت کرده و راهی خانه او شدند. جسد مقتول در حالی که بر اثر اصابت ضربه های سنگین به سرش به قتل رسیده بود در خانه قرار داشت. پزشک قانونی هم پس از معاینه جسد علت مرگ را اصابت این ضربات به سر مقتول اعلام کرد.
 
قتل همسر
 
پس از تحقیقات مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان به تحقیق از مرد همسرکش پرداختند که او درباره انگیزه اش گفت:مدتی است به شیشه اعتیاد دارم و بیکار شده بودم. شب حادثه دوباره بر سر اعتیادم با هم درگیر شدیم و همسرم خوابید. من به خاطر ناراحتی نتوانستم تا صبح بخوابم. تصمیم گرفتم همسرم را به قتل برسانم سپس یک تیشه بنایی آماده کرده و حوالی ساعت 7 صبح او را بیدار کردم. وقتی بیدار شد با تیشه به جانش افتادم و او را به قتل رساندم. دختر سه ساله ام را که شاهد قتل مادرش بود، همراه خود از خانه خارج کرد.
 
 

قتل وحشیانه همسر توسط مرد معتاد

برگرفته از جام جم/ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف