قسمت آخر برنامه خندوانه رامبد جوان + عکس و فیلم

تاریخ انتشار : 21 مهر 1394کد مطلب : 21817زمان مطالعه : 3 دقیقه
قسمت آخر خندوانه با حضور کمدین های برنامه و اجرای بی نظیر و مشترک امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان پخش شد. همچنین اجرای جالب جناب خان و حضور بنیامین بهادری از سوپرایزهای قسمت آخر خندوانه رامبد جوان بود.

قسمت آخر خندوانه

آخرین برنامه خندوانه با حضور کمدین هایی که در مسابقه استندآپ کمدی شرکت کرده بودند آغاز شد. 

در این برنامه کمدینهایی چون امیر کربلاییزاده، علیرضا خمسه، رضا شفیعیجم، علی مسعودی و … حضور دارند و رامبد جوان از هر کدام از آنها خواست که آهنگی بخوانند.  

جوان در این برنامه از مترو به عنوان اولین حامی این برنامه یاد کرد و گفت که «شنبههای خندان» بعد از برنامه«خندوانه» هم ادامه خواهد داشت. کمپین زباله نریختن و جمع کردن زباله هم دیگر نکتهای بود که جوان به آن اشاره کرد و گفت همچنان این برنامهها ادامه دارد. 

* مسابقه «خنداننده برتر» با انتخاب دو کمدین به عنوان مقام اول پایان یافت

رامبد جوان در آخرین برنامه «خندوانه» دو کمدین فینالیست خنداننده برتر را به عنوان نفر اول معرفی کرد.

او گفت «به خاطر فاجعه منا پنج شب خندوانه برنامه نداشت و وقتی هم شروع شد ابتدا به ساکن نمی توانستیم با مسابقه خنداننده برتر آغاز کنیم. از سوی دیگر یک شب هم جواد رضویان بیمار شد و جدول پخش ما به هم ریخت. خود بچه ها هم این برنامه را داشتند که دو نفر آخر برگزیده شوند. در نتیجه امشب که آخرین قسمت برنامه است اگرچه دو کمدین برنامه اجرا می کنند ولی دیگر رای گیری نخواهیم داشت.»

خمسه برای تقدیم تندیس ها به روی صحنه آمد و گفت:کمدینی که از نظر من با نمک بود و من به او رای دادم، رضا شفیعی جم بود.

شفیعی جم در خندوانه

رضا شفیعی جم در برنامه خندوانه

به این ترتیب امیرمهدی ژوله و مهران غفوریان هر دو به عنوان نفر اول مسابقه استندآپ کمدی انتخاب شدند و جواد رضویان و علی مسعودی نیز به عنوان نفر دوم در این مسابقه انتخاب شدند. 

علی مسعودی در خندوانه

اهدای جایزه علی مسعودی توسط خمسه در خندوانه

* دو رقیب فینال «خندوانه» با هم استندآپ کمدی اجرا کردند

 این دو کمدین هر کدام با سبک خود به اجرای برنامه پرداختند. در آغاز امیرمهدی ژوله، درباره مشکلات و معضلات اجتماعی سخن گفت و سپس مهران غفوریان شروع به بازگویی خاطرات خود کرد. 

اجرای مشترک غفوریان و ژوله

اجرای مشترک امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان در خندوانه

اجرای این دو نفر که تکمیل کننده همدیگر بود، با تشویق ممتد و خنده های حاضران روبرو بود.

* خداحافظی اینستاگرامی رامبد جوان با مخاطبان «خندوانه»

رامبد جوان در صفحه اینستاگرام از مخاطبان «خندوانه» خداحافظی کرد.

او با اشتراک گذاشتن عکسی از خودش نوشت:«سلام رفقا ممنون از تمام این مدت که همه جوره حمایت کردین. چه تند و چه نرم و چه مهربان و چه نامهربان. بالاخره خندوانه هم تمام شد و این گروه خسته می ره برای استراحت تا کمی هم به کارهای شخصی و خونوادگیشون رسیدگی کنن. برای همتون آرزوی سلامتی می کنم و شاد و سرحال باشین. دم همتون گرم و نعنایی.(اونهایی هم که بابت برگزار نشدن مسابقه نهایی و رای گیری ناراحتن باید بگم که متاسفم و شرایطی که توضیح دادم اینطور حکم کرد.) بقیه کمدینهای خنداننده ی برتر که در استودیو نیستن نتونستن تشریف بیارن.یا سرکار بودن یا مسافرت. سالم باشید.»

رامبد جوان

رامبد جوان در خندوانه

* بنیامین بهادری سوپرایز رامبد جوان در خندوانه

بعد از اجرای جذاب و مشترک دو فینالیست، بالاخره بنیامین بهادری سورپرایز جوان برای امشب به روی صحنه آمد و در ابتدا گفت:یکم دیر رسیدم، دیگه قسمت آخر است.
بنیامین در خندوانه

بنیامین بهادری در خندوانه 

 
او در ادامه گفت:بدون اغراق این بهترین برنامه ای است که من تو ابن سن از تلوبزیون جمهوری اسلامی دیدم. 
بنیامین همچنین در بخش دیگری از حرف هایش جناب خان را بوسید و بیان کرد:خیلی خوشحال شدم که با شعر های جناب خان و تلاش خندوانه حرف هایی که برای نژاد پرستی و قومیت گرایی بود حذف شد و اینجا به لطف این برنامه همه مردم ایران با هر قومیتی خیلی خوب می خندند.
در ضمن او با وجود اسنکه سرما خورده بود، به افتخار کشورمان شعر «ای ایران» را با همراهی حاضران خواند.
 
بنیامین در خندوانه

همخوانی سرود ای ایران بنیامین بهادری در خندوانه

پس از خداحافظی بنیامین بهادری جناب خان موسیقی بوشهری را اجرا کرد. بهروز بقایی از بازیگران پیشکسوت تئاتر و تلویزیون که در خندوانه با سفر به نقاط مختلف کشور لحظاتی جالب و جذاب را برای مخاطبان به نمایش می گذاشت در این بخش از خندوانه حضور یافت و از تجربه همکاری با خندوانه گفت.

در ادامه رامبد جوان از تمامی دست اندرکاران برنامه خندوانه دعوت کرد تا در استودیو حضور پیدا کنند و از همه تشکر و قدردانی کرد. جواد فرهانی تهیه کننده و رضا شهیدی فر از برنامه سازان و مجریان مطرح صدا و سیما مشاور پروژه خندوانه در کنار رامبد جوان حضور یافتند.

فیلم پشت صحنه خندوانه

رامبد جوان با خواندن متنی از بینندگان و طرفداران برنامه خندوانه خداحافظی کرد و از بینندگان قول گرفت که هر روز 25 ثانیه بخندند.

قسمت آخر خندوانه ، عکس و فیلم قسمت آخر خندوانه

4.690
این مطلب مفید بود ؟828
برگرفته از خبرآنلاین، باشگاه خبرنگاران - /م
نظرات
وبگردی