قوانین عشق
قوانین عشق همیشه خوب و دوست داشتنی نیستند ، در زندگی و رابطه عاشقانه شما با همسرتان گاهی اتفاقات تلخی رخ می دهد که نمی توانید از آنها دوری کنید پس بهتر است از راه درست رفع شان کنید.

قوانین ظالمانه عشق که نمی توانید از آنها دوری کنید

هر چقدر زمان بیشتری را با یک فرد سپری کنید بیشتر به ان نزدیک می شوید ومتوجه عادت های نامعمول یا تغییرات در او می شوید ، ممکن چیزهایی را در رابطه بفهمید که هر دوی شما با آن مخالف هستید بنابراین در رابطه ها زمانی را برای شناخت قرار دهید چرا که بسیار اهمیت دارد ، شک نکنید. در ادامه این بخش از سلامت نمناک با 7 مورد از قوانین دوست نداشتنی عشق آشنا خواهید شد.

7 مورد از قوانین دوست نداشتنی عشق

 شکننده بودن اعتماد
اعتماد پایه داشتن یک رابطه سالم است اگر اعتماد حتی یکبارهم از بین رود دوباره پیدا کردن ان سخت یا حتی غیر ممکن است .در برخی موارد از دست رفتن اعتمادبه تمام شدن رابطه منجرمی شود پس مراقب این خط قرمز باشید.

همیشه هم نظر نبودن
وقتی رابطه ای را شروع می کنید امیدوار هستید که با همسرتان در یک تیم باشید ممکن است او را دوست داشته باشید اما با نظرات ان موافق نباشید ، در این شرایط بهترین کار این است که به صحبت های آن گوش دهید و به آرامی گفت وگو کنید.
قوانین عشق

قوانین عشق دوست نداشتنی و ظالمانه

کم رنگ شدن جذابیت
در اغلب زوج ها بعد از گذشت چند سال زندگی به دلیل پیری و استرس شاید جذابیت خود را برای یکدیگر از دست بدهند هرچند برخی از آنها همچنان در حفظ جذابیت یکدیگر می کوشند و دوست ندارند همسرشان را متفاوت با زیبایی های قبلی ببینند ولی گذر زمان این را موجب می سازد.
بهترین کار این است که برنامه ریزی کنید و حداقل یک شب در هفته را به خود اختصاص دهید تا فرصتی برای رسیدگی به خودتا داشته باشید ، فراموش نکنید که رفتار جذاب و چهره ی دوست داشتنی خود را بیش از همه برای همسرتان خرج کنید.

گاهی اوقات احساس تنهایی کردن
گاهی اوقات افراد تصور می کنند همسرشان آنها را نمی بیند یا کاملاً به آنها گوش نمی دهد البته این احساس غیر معمول نیست .در رابطه با احساس تان با همسرتان صحبت کنید تا این مورد خطرناک برای شما و او پیش نیاید.
قوانین عشق

ناراحت کننده ترین قوانین عشق در زندگی مشترک

آسیب زدن به یکدیگر
هیچکس به اندازه ی فردی که دوستتان دارد نمی تواند به شما آسیب بزند، گاهی شما یا او در موقعیت های حساس چیزی می گویید که جبران آن دشوار است ؛وقتی به مشکلی بر میخورید صبورانه با هم توافق کرده و راه حلی پیدا کنید و خود را کنترل کنید تا اینکه مبادا برخورد فیزیکی رخ دهد.

زمان هایی را برای ارتباط از دست می دهید
وقتی اتفاقاتی در زندگی رخ می دهدتا مسیر زندگی را تغییر دهد تصمیم می گیرید که با همسرتان ارتباط نداشته باشید اما نسخه ی درمان این ناراحتی سپری کردن زمان هایی برای باهم بودن است و باید بدانید که هرچقدر به واسطه اتفاقات زندگی درگیر و از او دور شوید آسیب جدی تری خواهید دید.

نیاز به بهبود رابطه
عشق تنها کافی نیست باید زمان هایی را با هم سپری ،صحبت وبه دیگران گوش کنید و از با هم بودن لذت ببرید چرا که این روشی است ثابت شده برای ایجاد صمیمیت در زندگی زناشویی و به دنبال آن رسیدن به تدام در محبت.

قوانین ظالمانه عشق که برای همه هست

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی