نمناک اخباراقتصاد ثبات قیمت در بازار گوشت قرمز
قیمت گوشت قرمز ، وضعیت بازار قیمت گوشت قرمز
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از ثبات در بازار قیمت گوشت قرمز خبر داد.
تاریخ انتشار : 4 مهر 1397

وضعیت بازار گوشت قرمز

ایلنا: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت:در ایام محرم به خاطر وجود نذورات مردم کمتر برای خرید به بازار می آیند و تا مدت ها از همان غذاهای نذری استفاده می کنند. 

علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در خصوص قیمت گوشت قرمز اظهار کرد:در این دو هفته بازار گوشت افزایش قیمت نداشته و با همان قیمت حدود 60 هزار تومانی به فروش می رسد. 

وی در رابطه با میزان تولید و شرایط بازار خاطرنشان کرد:در حال حاضر بازار گوشت بسیار کساد است و خرید و فروش گوشت قرمز به ندرت اتفاق می افتد. در ایام محرم به خاطر وجود نذورات مردم کمتر برای خرید به بازار می آیند و تا مدتها از همان غذاهای نذری استفاده می کنند البته قدرت خرید مردم هم کاهش یافته است. 

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در ادامه در خصوص واردات گوشت منجمد اذعان داشت:واردات گوشت منجمد از آسیای میانه، استرالیا و برزیل همچنان ادامه دارد و در بازار توزیع شده است. 

ملکی با اشاره به قاچاق دام زنده از کشور تصریح کرد:قاچاق دام به خاطر نوسانات قیمت گوشت و ارز همچنان انجام می شود اما میزان آن کاهش یافته است. برخورد و نظارت بیشتر شده است و باعث کاهش خروج دام از کشور خواهد شد. 

وی در رابطه با افزایش قیمت گوشت در هفته های پیش رو عنوان کرد:امیدواریم افزایش قیمت در هفته های آینده نداشته باشیم. اعیادی مانند قربان و غدیر که بیشترین ذبح انجام می شود را پشت سرگذاشته ایم و برای دامداران انگیزه ای مبنی بر نگهداری دام برای چنین روزهایی وجود ندارد از سوی دیگر هم زمان زیادی تا اربعین مانده وهم در این روز به اندازه اعیاد قربان و غدیر کشتار دام بالا نیست.

انتهای پیام/م

آخرین قیمت گوشت قرمز در بازار چند؟

ثبات قیمت در بازار گوشت قرمز
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف