نمناک فرهنگ و هنرچهره ها گلایه فاطمه گودرزی از پرداخت نشدن دستمزدش
فاطمه گودرزی ، سریال جاده چالوس
فاطمه گودرزی بازیگر سریال جاده چالوس در گفتگویی از پرداخت نشدن دستمزدش در این سریال گله کرد و گفت شک دارد دیگر در تلویزیون بازی کند.
تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1394

فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون از پرداخت نشدن دستمزدش در سریال جاده چالوس گلایه کرد. 

فاطمه گودرزی با اشاره به سریال جاده چالوس ساخته احمد معظمی که آبان ماه سال گذشته روی آنتن رفت، گفت:هنوز دستمزد بازی من در این سریال پرداخت نشده است و من منتظر دریافت دستمزدم هستم.
 
وی ادامه داد:نه تنها من که تعداد عمده ای از اعضای گروه این سریال که سال گذشته از شبکه پنجم سیما روی آنتن رفت، دستمزدهای خود را دریافت نکرده اند و تنها با چند نفر تسویه حساب شده است.
 
 فاطمه گودرزی
 
بازیگر سریال جاده چالوس با اشاره به مسایل مالی تلویزیون عنوان کرد:ظاهرا علیرضا داوری تهیه کننده این سریال برای گرفتن هزینه سریال از صداوسیما با مشکل مواجه است.
 
گودرزی همچنین درباره دیگر فعالیت های خود در حوزه تلویزیون عنوان کرد:با وجود پرداخت نشدن دستمزدهای آن سریال شک دارم که بخواهم در کار دیگری بازی کنم. من مردم را دوست دارم و به خاطر آنها بازی می کنم اما به دلیل پرداخت نشدن دستمزدها نگران کارهای بعدی در تلویزیون هستم.
 
وی در پایان از حضور خود در نقش یک روانپزشک در یک فیلم سینمایی به کارگردانی مسعود نوابی خبر داد.

فاطمه گودرزی ، گلایه فاطمه گودرزی از پرداخت نشدن دستمزدش

گلایه فاطمه گودرزی از پرداخت نشدن دستمزدش
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 24
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 19 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف