لباس تولد دخترانه
لباس تولد دخترانه برای بچه های 1 تا 3 سال مدل پیراهن های پفی که توری و گیپوری هستند مناسب ترین گزینه اند، پیراهن هایی که آن ها را تبدیل به پرنسس های کوچک میکنند.

مدل لباس تولد دخترانه بچه گانه

تولد دختربچه ها پر از ایده های رویایی و دوست داشتنی است از تزیینات تولد تا کیک و مدل لباس. انتخاب مدل لباس برای کودک در جشن تولدش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شما باید بهترین مدل لباس را برای او انتخاب کنید، پیراهن هایی که دامن آن ها پف دار و تور توری است برای دختربچه های 1 تا 3 سال مناسب اند.

پیراهن پفی بچه گانه

پیراهن پفی بچه گانه برای تولد

سعی کنید رنگ لباس کودک با تم تولد همخوانی داشته باشد مثلا اگر تم تولد صورتی است بهتر است لباس کودک نیز صورتی باشد. از ست هدبند و کفش برای پرنسس کوک تان استفاده کنید تا تیپ اش در روز تولدش عالی باشد.

اگر دوست داشته باشید میتوانید در روز تولد دخترتان لباس تان را با هم ست کنید، یکی از بهترین ایده ها که باعث رویایی شدن تولد میشود این است که لباس شما و دختر کوچک تان با هم ست باشد.

لباس تولد دختر بچه

مدل لباس تولد دختر بچه

مدل لباس های توری و گیپوری بچه گانه که برای تولد قابل استفاده هستند در این بخش از نمناک مشاهده کنید، نمونه هایی از مدل لباس های ست مادر و دختر برای تولد نیز در این بخش جمع آوری شده اند.

مدل لباس تور و گیپور

مدل لباس تور و گیپور بچه گانه برای تولد

تولد یک سالگی

لباس تولد یک سالگی دخترانه

ست لباس مادر و دختر

ست لباس مادر و دختر برای تولد

پیراهن پفی بچه گانه

پیراهن پفی بچه گانه صورتی رنگ

لباس پرنسسی

لباس پرنسسی بری تولد 2 سالگی

مدل لباس تولد

مدل لباس تولد ست مادر و دختر 

مدل لباس تولد

مدل لباس تولد دختربچه ها

مدل لباس تولد دخترانه برای پرنسس های کوچک + تصاویر

4.443
این مطلب مفید بود ؟385
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب :
وبگردی