ماشین والیبالیست های ایرانی

ماشین والیبالیست های ایرانی تیم ملی + تصاویر

کد مطلب : 11129تعداد نظرات : 10 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر مشتاق به دیدن خودروهای گران قیمت ستاره های معروف والیبال ایران هستید و می خواهید بدانید والیبالیست های ایرانی چه ماشین هایی سوار میشوند با ما همراه باشید.

خیلی از مردم جهان دوست دارند از رخدادهای زندگی ورزشکاران مورد علاقه خود مطلع شوند و زندگی خصوصی ورزشکاران مشهور مورد اهمیت بسیاری از آنها می باشد این مسئله در ایران نیز صدق می کند و طرفداران برخی از چهره های ورزشی مشتاق به نزدیک شدن و صمیمیت با آنها هستند یکی از مواردی که بسیاری می خواهند بدانند این است که والیبالیست های معروف یا چهره های مشهور ورزشی دیگر چه ماشین هایی سوار می شوند و به چه اتومبیلهایی علاقه دارند.
زندگی والیبالیست های کشورمان برخلاف فوتبالیست ها کمتر با حاشیه مواجه بود است، صفا و دوستی در این سرو قامتان موج می زند و نتیجه آن بالا بردن پرچم کشور عزیزمان در آسیا و جهان توپ و تور است.

در ادامه به خودرو برخی از ستاره های پیشین و فعلی تیم ملی والیبال ایران اشاره ای می کنیم:

 

1:حمزه زرینی

شماره هفت حال حاضر متین ورامین که تا سال گذشته قبل از مصدومیت در ترکیب تیم ملی حضور داشت بعد از لیگ جهانی 2013 یک پورشه پانامرا سفید خریده است که در حال حاضر جزو گران قیمت ترین اتوموبیل های موجود در بازار به شمار می آید.

ماشین حمزه زرینی

 2:محمد موسوی و امیر غفور

محمد موسوی و امیر غفور دو بازیکن کلیدی تیم ملی که امثال در تیم های متین و پیکان توپ می زنند آن چنان ماشین باز نیستند و سال هاست که سانتافه سوارند.

ماشین محمد موسوی و امیر غفور

3:شهرام محمودی

شماره یک تیم ملی و باشگاه شهرداری ارومیه مکمل امیر غفور از ماشین بازهای تیر است. کیا موهای اولین خودرو گران قیمت محمودی بود و با آن به تمرین های کاله می رفت. هیوندای سنتنیال را در سال دوم حضور خود در کاله خرید. بی ام دبلیو x3 و مزدا 3 نیز از دیگر خودروهای پشت خط زن تیم ملی ایران است.

ماشین شهرام محمودی

4:میر سعید معروف

کاپیتان و پاسور چیره دست تیم ملی که هفته گذشته به زنیت کازان پیوست از زمان عضویت خود در باشگاه داماش به اتوموبیل خود وفادار است. کاپیتان معروف یک لندکروز مشکی دارد.

ماشین سعید معروف

5:عادل غلامی و بهنام محمودی

بهنام محمودی اولین لژیونر والیبال ایران در ایتالیا که در حال حاضر عضو شورای شهر کرج است مانند بردارش شهرام ماشین باز نیست و مدتی است که لکسوس RX350 را به عنوان اتوموبیل خود برگزیده است. عادل غلامی کاپیتان سابق کاله عضو فعلی باشگاه میزان و تیم ملی به همراه شهرام محمودی یک ماشین باز تیر است. عادل غلامی لکسوس RX350 سوار می شود و تا به حال کیا اپتیما، تویوتا FJ و پرادو را امتحان کرده است.

ماشین عادل غلامی و بهنام محمودی

6:علیرضا نادی

کاپیتان اسبق تیم ملی که از زمان ولاسکو دچار حاشه های زیادی شده است مدت هاست که از رنجروور استفاده می کند.

ماشین علیرضا نادی

7:عبدالرضا علیزاده، آرمین تشکری، فرهاد قائمی و مهدی مهدوی

آرمین تشکری سومین دفاع میانی تیم ملی، فرهاد قائمی دریافت کننده قدرتی تیم ملی و پیکان، عبدالرضا علیزاده لیبرو مکمل ظریف و عضو باشگاه شهرداری ارومیه همگی از آزرا استفاده می کنند. مهدی مهدوی کاپیتان و پاسور دوم تیم ملی کشورمان نیز بارها با آزرا سر تمرینات باشگاهی خود دیده شده است.

ماشین والیبالیست های تیم ملی

8:مجتبی میرزاجانپور، فرهاد ظریف، میلاد عبادی پور، پوریا فیاضی و محمد محمدکاظم

فرهاد ظریف لیبرو کهنه کار تیم ملی  و مجتبی میرزاجانپور دریافت کننده قدرتی زن تیم ملی با حضور در برنامه ای زنده اعلام کردند که از 206 استفاده می کنند، ظریف بارها در جواب به سوال مجری گفت که با این خودرو راحت است. میلاد عبادی پور و پوریا فیاضی که امسال با هم در شهرداری ارومیه هم تیمی هستند و در ترکیب تیم ملی حضور دارند، 206 را به دیگر خودروها ترجیح می دهند، همچنین محمدکاظم بازیکن اسبق تیم ملی که در زمان ولاسکو از لیست مربی آرژانتینی خط خورد سوار بر 206 سفید رنگ پدرش می وشد و بر سر تمرین ها می رود.

خودرو گرانقیمت والیبالیست های مشهور ایرانی

9:امیرحسینی، مهدی بازارگرد و آرزش کشاورزی

امیر حسینی پاسور اسبق تیم ملی و کاپیتان فعلی خودروسازان تهرانی با ماکسیما آبی رنگ خود سر تمرین تیم پیکان می رود. کشاورزی و بازارگرد از بازیکن های سابق تیم ملی که امثال با هم توسط بهروز عطایی به متین ورامین فراخوانده شدند نیز از ماکسیا استفاده می کنند.

ماشین امیر حسینی

10:فرهاد سال افزون و مصطفی شریفات

بازیکن های تیم ملی کشورمان هر دو کیا کوپه سوار می شوند.

خودرو بازیکنان والیبال ایران

11:آرش کمالوند، رحمان داوودی و مجتبی شبان

آرش کمالوند بازیکن سابق تیم ملی که امثال بعد از مصدومیت های طولانی به سایپا پیوسته است ماشین بازی را دوست دارد و سوار بر هیوندای کوپه می شود. رحمان داوودی بازیکن فعلی و مجتبی شبان بازیکن سابق تیم ملی نیز همانند همتای خود به جنسیس کوپه علاقه دارند.

ماشین بازیکنان ایران

12:فرهاد نظری افشار و علیرضا جدیدی

نظری افشار بازیکن سابق و کلیدی تیم ملی که از دو سال پیش دیگر به تیم ملی دعوت والیبال نشد زیاد اهل ماشین بازی نیست اما از ماشین های آلمانی بدش نمی آید. علرضا جدیدی کاپیتان تیم ملی ب والیبال نیز به تازگی پورشه کاین را به عنوان کاشین خود انتخاب کرده است.

گرانترین ماشین والیبالیست های ایرانی

13:سامان فائزی و علیرضا مباشری

دو بازیکن ذخیره تیم ملی کشورمان سوار بر خودرو ملی سمند می شوند. فائزی به جز سمند یک آزرا هم دارد.

بازیکنان تیم ملی والیبال ایران

14:رضا قرا

بازیکن تیم ملی زیر 23 سال و ذخیر تیم ملی بزرگسالان که بعد از حضور موفق خود در کاله امسال به پیکان پیوسته، از ماشین باز های تیر در لیست موجود است. قرا دوستان زیادی در بانگاه معاملات خودرو دارد و در حال حاضر با بی ام دبلیو X3 سر تمرین های خود حاضر می شود. از سمند، آزرا، پیکاپ، 206 و زانتیا نیز در گذر زمان استفاده کرده است.

ماشین گرانقیمت علیرضا قرا


 15:علیرضا سجادی

بازیکن سابقتیم ملی بزرگسالان و کاپیتان دوم تیم ملی ب که امسال در شهرداری تبریز توپ می زند عاشق مجله ها و اخبار دنیای خودرو است و می توان گفت او هم یک ماشین باز حرفه ای است. سجادی در حال حاضر سوار بر آلفارومئو مشکی خود می شود.

خودرو بازیکنان تیم ملی والیبال ایران

ماشین والیبالیست های ایرانی تیم ملی + تصاویر

4.31267
این مطلب مفید بود ؟1102165
برگرفته از اقتصاد ایران آنلاین - / ل
برچسب :
10 نظر به ثبت رسیده است
مریم1395-04-03
اصلا چنین ماشینایی تو ایران وجود داره که این بدبختا داشته باشن آخه یکی نمیگه پولشون کجابوده که ازین ماشینا بخرن...بجز اون206 هاااااااا
3632
یه والیبال دوست 1395-04-10
مریم جون انقار والیبالیستن هااااااا
3815
Gh.h1395-04-26
عزیزم اینا قرار داد میلیاردی می بندن
2317
سپیده1395-06-05
ببخشید ولی اون ها اونقدر زحمت کشیدن که این ماشین ها واسشون کم هم هست ؛حتی اگه قرارداد میلیاردی هم ببندن که نمی بندن ، حقشونه
368
طناز1395-04-31
سلام ..اگر چنین ماشی هایی واقعاداشته باشن خب مزد زحمات خودشون رو سوارمیشن دیگه
4210
یه دختر والیبالی وسی1395-05-26
اصلا دوس دارن چش ندارین ببین که خوشبختن واقعا ماشین سید مال خودشه تو خانواده سبز نوشته بود تازه مام از اونا داریم هرکی موا فقه بزنه لا یکو
4223
مرادي1395-06-04
سلام و عرض خسته نباشي ب واليباليست هاي كشورمون ايران ما قهرمان نشديم اما مي دونم تموم تلاش هايي ك كرديم برابر با دستمزدي نيست ميدن ما جدا از خانواده بايد تمرين كنيم و تلاش كنيم تا بتونيم قهرمان شيم ما اين حقوق مون ك جبران زخمات مون نيست درباره ماشين ها هم ٢٠٦ بهترين ماشين وجدانن ((((
125
Alireza1395-06-21
از نظر من که حقشون اینجور ماشینایی زیر پاشون باشه بیچاره خانوادشون که چندین روز چندین ماه از هم دیگه دور بودن
224
مهدی1396-02-20
اگه تموم دنیارو به والیبالیست هامون بدن بازم کمه دمشون گرم
68
ساحل1396-02-27
اخهههههههههه دلم واسه میرزاجانپورسوخت با206بین این ماشینای باکلاس .......................................................................................................ایول به بهنام وعادل و سعید
51
وبگردی