نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون جدیدترین خبرها از ساخت ماه عسل 97 با احسان علیخانی
ماه عسل ، ماه عسل 97
ناصر کریمیان مدیر گروه شبکه سه سیما در یک گفتگو درباره جدیترین خبرها از ساخت برنامه ماه عسل 97 با اجرای احسان علیخانی صحبت کرد.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1397

پخش ماه عسل 97 زودتر از ماه رمضان

طبق رسم هرساله شبکه سه سیما در ماه رمضان برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی روی آنتن میرود. احسان علیخانی که بیش از یک دهه است برنامه ماه عسل را روی آنتن میبرد دیگر به رکن جدانشدنی ماه رمضان و تلویزیون تبدیل شده است و مردم هرسال با رسیدن ماه رمضان منتظر آغاز برنامه ماه عسل هستند.

جدیدترین خبرها از ماه عسل 97 را در ادامه از زبان ناصر کریمیان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما میخوانید.

چه خبر از ماه عسل 97

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در خصوص برنامه تلویزیونی «ماه عسل» گفت:عوامل برنامه «ماه عسل» مدتی است پیش تولید کار را آغاز کرده اند و سوژه ها ارسال شده است.

وی ادامه داد:این روزها مستندهای برنامه در حال تولید است. امیدوارم بتوانیم دو روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان برنامه را آغاز کنیم.

 احسان علیخانی

احسان علیخانی با ماه عسل می آید

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در خصوص آغاز این برنامه عنوان کرد:معمولا برنامه را زودتر شروع می کنیم تا حال و هوای برنامه مقدمه ای باشد برای عزیزانی که به پیشواز ماه رمضان می روند. ضمن اینکه این افراد با تلویزیون ارتباط برقرار می کنند و محیط برنامه تلویزیونی هم با حال و هوای معنوی آنها هماهنگ می شود.

کریمان در خصوص اینکه مردم از چه طریقی سوژه های خود را ارسال کنند، بیان کرد:مردم می توانند سوژه های خود را از طریق کانال برنامه در پیام رسان سروش ارسال کنند.

ماه عسل یک برنامه زنده تلویریونی با زمینه اجتماعی-معنوی و با حضور مهمان هایی از متن جامعه می باشد که از سال 1386 تاکنون هر سال ماه رمضان قبل از افطار از شبکه سه سیما پخش می شود.

احسان علیخانی

ماه عسل 97 زودتر از ماه رمضان روی آنتن میرود

ایده اولیه این برنامه متعلق به احسان علیخانی بود که پس از اجرای برنامه های مناسبتی جزر و مد در سالهای 84 و 85 تصمیم گرفت خودش برنامه ای مستقل برای ماه رمضان بسازد و این گونه بود که ماه عسل از سال 86 متولد شد.

مهمان های این برنامه غالباً مردم عادی جامعه هستند که توانسته اند در زندگیشان کار مهمی انجام بدهند یا در زندگی افراد دیگر تأثیرگذار بوده اند یا حادثه مهمی در زندگیشان رخ داده است. اکثر میهمان های ماه عسل در زندگی خود با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده اند اما همگی با امید، پشتکار و تلاش و مبارزه بر مشکلات غلبه کرده و به انسان های موفقی در زندگی خود تبدیل شده اند.

احسان علیخانی

ماه عسل 97 با اجرای احسان علیخانی

درسال 1387 چند قسمت ابتدایی برنامه با نام ماه محبوب و اجرای محسن افشانی روی آنتن رفت که با عدم موفقیت آن علیخانی به عنوان تهیه کننده و مجری مجدداً به برنامه بازگشت. اما در سال 1389 حسن جوهرچی بازیگر سینما و در سال 1391 علی ضیاء به عنوان مجری ماه عسل انتخاب شدند اما در نهایت احسان علیخانی اجرای برنامه خودش را برعهده گرفت.

جدیدترین خبرها از ساخت ماه عسل 97 با احسان علیخانی

جدیدترین خبرها از ساخت ماه عسل 97 با احسان علیخانی
: امتیاز : 4.7 تعداد رای : 16
برگرفته از باشگاه خبرنگاران ، ویکی پدیا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟
15 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف