نمناک اخباراقتصاد زمان بهره برداری از مترو هشتگرد
مترو هشتگرد ، هشتگرد
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در تشریح جزئیات پروژه های ریلی سه شهر جدید پرند، پردیس و هشتگرد اعلام کرد: در صورت تامین اعتبارات تا پایان سال مترو هشتگرد افتتاح خواهد شد.
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1395

بهره برداری از مترو هشتگرد تا پایان سال 95

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در تشریح جزئیات پروژه های ریلی سه شهر جدید پرند، پردیس و هشتگرد اعلام کرد:در صورت تامین اعتبارات تا پایان سال مترو هشتگرد افتتاح خواهد شد.

محسن نریمان با بیان اینکه به زودی مترو پرند راه اندازی می شود گفت:در صورت تامین اعتبارات تا پایان سال مترو هشتگرد افتتاح خواهد شد و مطالعات خط ریلی پردیس نیز در حال انجام است.

وی در ادامه اظهار کرد:بیش از 80 درصد پروژه مترو هشتگرد انجام شده که اگر اعتبارات تخصیص یابد تا پایان سال این شهر را به شهر مادر (کرج) وصل می کنیم.

وی هم چنین درباره آخرین وضعیت مترو پرند گفت:اکنون ارتباط ریلی در پرند برقرار است اما در نظر داریم آن را به مترو تهران وصل کنیم. در این باره چند کیلومتر دیگر باقی مانده تا پرند را از طریق شهر جدید آفتاب به مترو متصل کنیم که به زودی این اقدام انجام می شود.

نریمان به مطالعات انجام شده بر روی مترو پردیس نیز اشاره و تاکید کرد:علی رغم این که یک آزادراه مناسب برای پردیس داریم ولی به آن اکتفا نکردیم. به همین دلیل در حال مطالعه خط ریل حومه ای برای شهر جدید پردیس هستیم تا این شهر را هم به شبکه مترو تهران وصل کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید اظهار کرد:برنامه ما برای تمام شهرهای جدید در کشور این است که آنها را با ارتباطات ریلی مناسب به شهرهای مادر وصل کنیم.

زمان بهره برداری از مترو هشتگرد

زمان بهره برداری از مترو هشتگرد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 17
برگرفته از آنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 5
نظر کاربران
محمدرضایی

محمدرضایی

با عرض سلام و خداقوت به همه زحمت کشان مترو.بنده و کلیه ساکنان شهر پردیس بسیار از کمبود وسایل نقلیه عمومی رنج می‌بریم.باید توجه داشت که اکثر ساکنان پردیس شاغلان تهران میباشند و هر روز به ناچار باید با خودرو شخصی رنج این سفر نسبتا طولانی،پرهزینه و بسیار خطرناک را به جان بخرند.بنده هرروز که به سمت تهران و بلعکس به سمت پردیس که در حال رانندگی میباشم در طول سفر بسیار تصادفات سنگین و دلخراشی را مشاهده میکنم،که اکثر قربانیان ساکنان پردیس میباشند و این همه سختی و خطر حق ما مردم حومه نشین نیست.بنده حقیر به نمایندگی از طرف همه ساکنان پردیس خواهشمند رسیدگی به خط مترو پردیس میباشم.رفاه و امنیت حق همه مردم این سرزمین پاک است.از همه مسئولان بسیار سپاسگزارم و تقاضای مساعدت از مقام مسئول را دارم.

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف