برو به :
نمناک اخباراقتصاد زمان بهره برداری از مترو هشتگرد
مترو هشتگرد ، هشتگرد
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در تشریح جزئیات پروژه های ریلی سه شهر جدید پرند، پردیس و هشتگرد اعلام کرد: در صورت تامین اعتبارات تا پایان سال مترو هشتگرد افتتاح خواهد شد.
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1395
بازدید : 4,575 نفر

بهره برداری از مترو هشتگرد تا پایان سال 95

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در تشریح جزئیات پروژه های ریلی سه شهر جدید پرند، پردیس و هشتگرد اعلام کرد:در صورت تامین اعتبارات تا پایان سال مترو هشتگرد افتتاح خواهد شد.

محسن نریمان با بیان اینکه به زودی مترو پرند راه اندازی می شود گفت:در صورت تامین اعتبارات تا پایان سال مترو هشتگرد افتتاح خواهد شد و مطالعات خط ریلی پردیس نیز در حال انجام است.

وی در ادامه اظهار کرد:بیش از 80 درصد پروژه مترو هشتگرد انجام شده که اگر اعتبارات تخصیص یابد تا پایان سال این شهر را به شهر مادر (کرج) وصل می کنیم.

وی هم چنین درباره آخرین وضعیت مترو پرند گفت:اکنون ارتباط ریلی در پرند برقرار است اما در نظر داریم آن را به مترو تهران وصل کنیم. در این باره چند کیلومتر دیگر باقی مانده تا پرند را از طریق شهر جدید آفتاب به مترو متصل کنیم که به زودی این اقدام انجام می شود.

نریمان به مطالعات انجام شده بر روی مترو پردیس نیز اشاره و تاکید کرد:علی رغم این که یک آزادراه مناسب برای پردیس داریم ولی به آن اکتفا نکردیم. به همین دلیل در حال مطالعه خط ریل حومه ای برای شهر جدید پردیس هستیم تا این شهر را هم به شبکه مترو تهران وصل کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید اظهار کرد:برنامه ما برای تمام شهرهای جدید در کشور این است که آنها را با ارتباطات ریلی مناسب به شهرهای مادر وصل کنیم.

زمان بهره برداری از مترو هشتگرد

3.416
منبع : آنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف