زمان افتتاح مترو هشتگرد اعلام شد

تاریخ انتشار : 23 اسفند 1397کد مطلب : 36384تعداد نظرات : 1 نظر
وزیر راه و شهرسازی زمان افتتاح پروژه مترو کرج هشتگرد را اعلام کرد.

بهره برداری از مترو هشتگرد در سال 98

فارس: وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه قطار برقی گلشهر_هشتگرد بیش از 77 درصد پیشرفت فیزیک داشته است، گفت:این پروژه در اواسط تابستان سال 98 به بهره برداری خواهد رسید. 

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی صبح امروز در حاشیه بازدید از قطار برقی گلشهر_هشتگرد در جمع خبرنگاران، گفت:قطار برقی هشتگرد یکی از پروژه های متفاوت و با کیفیت کشور و واقع در استان البرز است. 

وزیر راه و شهرسازی با بیان این مطلب که این پروژه بیش از 77 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، اظهار امیدواری کرد که این طرح اواسط تابستان سال 98 قابلیت به بهره برداری رسیدن را دارد. 

وی با بیان اینکه تمام مسئولان استانی و کشوری خواستار تکمیل هرچه سریع تر این پروژه هستند, ادامه داد:بهره برداری از این پروژه با توجه به بحث تملکات و آزادسازی پروژه و همچنین تامین زیرساخت ها زمان بر شده ولی با رفع موانع با سرعت بیشتری در حال انجام است. 

این مسئول تصریح کرد:این پروژه تا کنون بیش از 78 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای تکمیل آن نیز تقریبا فراهم شده و در اختیار پیمانکار قرار گرفته است. 

وی اضافه کرد:با تزریق نقدینگی به این پروژه پیش بینی می شود متروی هشتگرد تا اواسط تابستان به بهره برداری برسد؛ مردم این اطمینان را داشته باشند که با تمام توان برای تسریع در تکمیل این پروژه تلاش می کنیم و هیچ کم کاری ای در این حوزه وجود ندارد. 

وی با بیان این مطلب که علاوه بر این خط دوم راه اهن کرج - قزوین هم در حال تکمیل است، توضیح داد:این امکانات در کنار پروژه های اتوبانی کمک میکند بار ترافیکی محور کرج - قزوین کاهش یابد. 

اسلامی با اشاره به وضعیت جاده طالقان افزود:موانع اجرایی این پروژه برطرف شده و سال آینده به بهره برداری می رسد؛ امیدوارم طبیعت بکر و زیبای طالقان به خاطر اجرای این پروژه آسیب نبیند و شاهد تخریب زیبایی های این شهرستان نباشیم.

انتهای پیام/م

زمان افتتاح و بهره برداری مترو کرج هشتگرد

2.510
این مطلب مفید بود ؟55
برچسب :
نظرات1 نظر به ثبت رسیده است
محمدرضایی1396-03-22
با عرض سلام و خداقوت به همه زحمت کشان مترو.بنده و کلیه ساکنان شهر پردیس بسیار از کمبود وسایل نقلیه عمومی رنج می‌بریم.باید توجه داشت که اکثر ساکنان پردیس شاغلان تهران میباشند و هر روز به ناچار باید با خودرو شخصی رنج این سفر نسبتا طولانی،پرهزینه و بسیار خطرناک را به جان بخرند.بنده هرروز که به سمت تهران و بلعکس به سمت پردیس که در حال رانندگی میباشم در طول سفر بسیار تصادفات سنگین و دلخراشی را مشاهده میکنم،که اکثر قربانیان ساکنان پردیس میباشند و این همه سختی و خطر حق ما مردم حومه نشین نیست.بنده حقیر به نمایندگی از طرف همه ساکنان پردیس خواهشمند رسیدگی به خط مترو پردیس میباشم.رفاه و امنیت حق همه مردم این سرزمین پاک است.از همه مسئولان بسیار سپاسگزارم و تقاضای مساعدت از مقام مسئول را دارم.
82
وبگردی