مترو هشتگرد

مترو هشتگرد آماده بهره برداری شد

تاریخ انتشار : 9 آبان 1398کد مطلب : 36384تعداد نظرات : 1 نظر
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: قطار برقی هشتگرد به گلشهر کرج آماده بهره برداری است.

بهره برداری از مترو هشتگرد

تسنیم: فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا از پیشرفت 93 درصدی پروژه قطار برقی گلشهر به شهر جدید هشتگرد خبر داد و گفت:قطار برقی هشتگرد آماده بهره برداری شد.

سعید محمد در حاشیه بازدید سردار سلامی فرمانده کل سپاه از پروژه قطار برقی هشتگرد که ظهر امروز انجام شد،اظهار داشت:یکی از پروژه های بسیار مهم در تسهیل تردد و حمل و نقل همشهریان در استان البرز و تهران متروی شهر جدید هشتگرد به گلشهر کرج است. 

وی افزود:طول این خط 26 کیلومتر تکمیل شده و 93 درصد پیشرفت دارد.

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء با بیان اینکه قطار برقی شهر جدید هشتگرد به گلشهر کرج آماده بهره برداری است، بیان کرد:امکان این وجود دارد که در طی چند هفته آینده ان شاالله به صورت کامل به بهره برداری برسد. 

وی با بیان اینکه این پروژه معارضین بسیار زیادی داشت، عنوان کرد:با همکاری و تعامل با کارفرمای پروژه این مشکلات برطرف شد و پروژه آماده است و آنچه که کار قرارگاه خاتم الانبیا بود الحمدلله تکمیل شده است.

انتهای پیام/م

زمان افتتاح و بهره برداری مترو کرج هشتگرد

2.722
این مطلب مفید بود ؟1210
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
محمدرضایی1396-03-22
با عرض سلام و خداقوت به همه زحمت کشان مترو.بنده و کلیه ساکنان شهر پردیس بسیار از کمبود وسایل نقلیه عمومی رنج می‌بریم.باید توجه داشت که اکثر ساکنان پردیس شاغلان تهران میباشند و هر روز به ناچار باید با خودرو شخصی رنج این سفر نسبتا طولانی،پرهزینه و بسیار خطرناک را به جان بخرند.بنده هرروز که به سمت تهران و بلعکس به سمت پردیس که در حال رانندگی میباشم در طول سفر بسیار تصادفات سنگین و دلخراشی را مشاهده میکنم،که اکثر قربانیان ساکنان پردیس میباشند و این همه سختی و خطر حق ما مردم حومه نشین نیست.بنده حقیر به نمایندگی از طرف همه ساکنان پردیس خواهشمند رسیدگی به خط مترو پردیس میباشم.رفاه و امنیت حق همه مردم این سرزمین پاک است.از همه مسئولان بسیار سپاسگزارم و تقاضای مساعدت از مقام مسئول را دارم.
84
وبگردی