خط 6 مترو تهران

بهره‌برداری کامل خط 6 مترو تهران تا پایان سال

تاریخ انتشار : 18 دی 1401کد مطلب : 69575زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: امیدواریم 9.5 کیلومتر باقی‌مانده از خط 6 مترو تا قبل از پایان سال به بهره‌برداری برسد.

مهر:سید جعفر تشکری هاشمی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از 9.5 کیلومتر تونل و ایستگاه‌های میانی در خط شش، شامل ایستگاه‌های کارگر، بوستان لاله، میدان ولی‌عصر (عج)، شهید نجات الهی و شهدای هفتم تیر بازدید کرد.

وی در این بازدید، روند پیشرفت این پروژه را بسیار خوب ارزیابی کرده و گفت:امیدواریم 9.5 کیلومتر باقی‌مانده از خط 6 مترو تا قبل از پایان سال به بهره‌برداری برسد.

وی لزوم استفاده حداکثری از توان صنعت‌گران و متخصصین داخلی در تأمین تجهیزات ثابت در خطوط مترو را مورد تأکید قرار داد و افزود:امید است با تخصیص بودجه مورد نیاز، هرچه سریع‌تر شاهد اتمام و بهره‌برداری از فازهای باقی‌مانده خط 6 و سایر خطوط موجود مترو باشیم.

ایستگاه‌های مرزداران، شهرک آزمایش و شهید رضایی از جمله ایستگاه‌های خط 6 مترو است که در سال 1400 مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفتند.

در این بازدید جلال بهرامی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، محسن هرمزی مدیرعامل مترو و رضا محمدی شهردار منطقه 6 حضور داشتند و مدیران عامل و مسئولین شرکت‌های سایبر بین‌الملل، آهاب و مپنا، گزارشی از روند پیشرفت این پروژه را ارائه کردند.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، در پایان این بازدید از روند خوب و پیشرفت بسیار مطلوب ساخت ایستگاه‌ها و تجهیزات ابراز رضایت کرده و از تلاش‌های مدیرعامل مترو و حمایت‌های معاون حمل و نقل و ترافیک در مسیر تکمیل پروژه خط شش مترو تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/م

بهره‌برداری کامل خط 6 مترو تهران تا پایان سال

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : مترو تهران
وبگردی