نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون راز ازدواج نکردن مجید اخشابی در دورهمی فاش شد+عکس
مجید اخشابی ، دورهمی
مجید اخشابی خواننده جوان کشورمان شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و از علاقه اش به سنتور و کباب در این برنامه گفت و راز ازدواج نکردنش را فاش کرد.
تاریخ انتشار : 10 تیر 1396

مجید اخشابی مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته نهم تیرماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مجید اخشابی خواننده محبوب کشورمان مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد.

بعد از سلام و احوال پرسی مهران مدیری درباره اینکه زمانی مجید اخشابی پرکارترین خواننده تلویزیون بود و بیشترین تیتراژها به نام او ثبت شده است گفت و درباره دلیل کم کاری های این خواننده پرسید که مجید اخشابی گفت:من تیتراژهای زیادی در تلویزیون خوانده ام و هنوز هم مشغول کار هستم اما رسیدگی به کارهای متفرقه مثل ادامه تحصیل و تاسیس مراکز فرهنگی و زندگی باعث شده است تا کمتر به خوانندگی بپردازم.

علاقه مجید اخشابی به سنتور در کودکی

مجید اخشابی درباره علاقه اش به ستور در کودکی گفت :من از بچگی عاشق سنتور بودم . منزل ما کنار دریا بود ، یک شب یکی از دوستان پدرم به منزل ما آمد و برای ما سنتور نواخت و علاقه من به سنتور از همان جا آغاز شد و فردای همان روز با نخ ماهی گیری برای خودم سنتور ساختم و زمانی که دوباره دوست پدرم را دیدم به او نشانش دادم و به توصیه این دوست به پدرم علاقه من به سنتور جدی گرفته شد و پدرم برای من یک سنتور تهیه کرد و من به تنهایی و برای اولین بار توانستم سنتور را کوک کنم.

راز ازدواج نکردن مجید اخشابی

مجید اخشابی در پاسخ به سوال مهران مدیری که پرسید عاشق شده ای گفت :من 45 سال سن دارم اما تابحال عاشق نشده ام . ممکن است تعلق خاطرهایی در گذشته داشته باشم اما اسم آن را نمیتوان عشق گذاشت و باید بگویم که من هنوز ازدواج نکرده ام. در واقع من شب و روزم را با هنر میگذرانم و همه عمرم در این راه آنقدر سریع گذشت که فرصت فکر کردن به ازدواج را پیدا نکردم.

مجید اخشابی

مجید اخشابی در برنامه دورهمی

این خواننده تیتراژهای تلویزیون درباره موضوع برنامه دورهمی که عدم پایبندی هنرمندان به زندگی مشترک بود گفت :به نظر من این قضیه فقط درباره قشر هنرمندان صدق نمیکند بلکه میتواند در هر قشری از جامعه وجود داشته باشد اما قبول دارم که هنرمندان دغدغه های بیشتری در زندگی دارند . مهران مدیری با خنده گفت ولی به نظرم دختر به هنرمند جماعت ندهید . من دخترم را به یک هنرمند نمیدهم و اگر بخواهم دلایل آن را بگویم حوصله تان سر میرود و در حال حاضر فرصت آن نیست اما یک روز در این باره صحبت خواهم کرد. من علاقه خاصی به دخترم دارم و هرگز دلم نمیخواهد او ازدواج کند و قرار است یک ترشی مخلوط از دختر و پسرم بیاندازم...

مجید اخشابی در دورهمی خودش را به سنتور تشبیه کرد و گفت چون همه عمرم با سنتور گذشته است بیشتر خودم را شبیه آن میبینم و درباره علاقه اش به کباب در برنامه دورهمی گفت و از صداقت و معرفت آدم ها حرف زد.

در بخش پایانی برنامه مجید اخشابی یک دوره از مجله زیر و بم ، کتابی که خودش تالیف کرده بود و یک عدد سنتور را به موزه دورهمی هدیه داد.

راز ازدواج نکردن مجید اخشابی در دورهمی فاش شد+عکس

راز ازدواج نکردن مجید اخشابی در دورهمی فاش شد+عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 34
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 29 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف