نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون تاک شویی در شبکه نسیم با حضور محمدرضا گلزار!
محمدرضا گلزار ، محمدرضا گلزار سوپراستار
سرانجام پای محمدرضا گلزار سوپراستار سینما به تلویزیون باز شد و این بازیگر در تاک شویی که در شبکه نسیم در حال تولید است مقابل دوربین رفته است.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1396

بالاخره پای محمدرضا گلزار هم به تلویزیون باز شد

محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای ایران که اولین تجربه بازیگری اش را با فیلم سینمایی سام و نرگس تجربه کرد به یکی از پرکارترین های سینما تبدیل شد و به تازگی در سریال عاشقانه توانست یکی دیگر از تجربه های بازیگری اش را در معرض دید مخاطبان سینما و تلویزیون قرار دهد. این بازیگر سینما به تازگی مقابل دوربین یک برنامه تلویزیونی رفت.

محمدرضا گلزار مقابل دوربین یک برنامه تلویزیونی

شنیده ها حاکی است شبکه نسیم در حال تولید تاک شویی با حضور محمدرضا گلزار است.شبکه نسیم با استفاده از محبوبیت برخی از بازیگران سینما و تلویزیون،برنامه هایی را طراحی و در دست تولید دارد تا دوباره مخاطبان را پای گیرنده های تلویزیون نشانده و برای ساعاتی هم که شده از ماهواره دور نگه دارد.
محمدرضا گلزار از بازیگرانی است که طرفداران زیادی بین مردم دارد،به خصوص نسل جوان.حضور این هنرپیشه سرشناس در برنامه های تلویزیونی،بی شک می تواند بینندگان زیادی را پای گیرنده ها بنشاند.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در تاک شویی در شبکه نسیم

در گذشته نیز چند نفر از تهیه کنندگان تلویزیون قصد داشتند پای گلزار را به سریال ها و برنامه های تلویزیونی باز کنند،اما این مهم هیچ گاه اتفاقی نیفتاد. چندی پیش نیز شایعه حضور محمد گلزار در رسانه ها دست به دست شد،ولی مدیران تلویزیون آن را رد کردند.
سرانجام پای گلزار به تلویزیون باز شد و این بازیگر در یک برنامه تاک شو که در حال تولید است مقابل دوربین رفته است.

تاک شویی در شبکه نسیم با حضور محمدرضا گلزار!

تاک شویی در شبکه نسیم با حضور محمدرضا گلزار!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 12
برگرفته از صبا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف