مسابقه خانه ما

فصل نهم مسابقه خانه ما به بوشهر رسید

تاریخ انتشار : 24 دی 1398کد مطلب : 22662تعداد نظرات : 1 نظر
ضبط نهمین فصل مسابقه خانه ما به بوشهر رسید و جاذبه های گردشگری جنوب کشور با مردم مهربانش را به تصویر میکشد.

بوشهر ایستگاه نهم مسابقه خانه ما

مسابقه خانه ما به کارگردانی احسان عمادی و امین کفاش زاده و تهیه کنندگی حسین افشار به نهمین فصل خود رسید و ضبط این فصل از این مسابقه در بوشهر خواهد بود.

فصل نهم مسابقه خانه ما با حضور مردم خونگرم و مهربان بوشهر و نمایشی از جاذبه های گردشگری این منطقه ضبط خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی مسابقه خانه ما، این برنامه با گذشت 8 فصل در شهرهای تهران، اصفهان، اهواز، رشت، تبریز، شیراز و مشهد این بار به سواحل خلیج فارس رفته است و در بوشهر ساخته می شود.

مسابقه خانه ما

خانه ما یکی از مسابقه های پربیننده شبکه نسیم است که با رویکرد تغییر نحوه مصرف و صرفه جویی زندگی سه خانواده در طول یکماه را با هزینه ای اندک به چالش میکشد.

فصل هشتم مسابقه خانه ما این روزها در حال پخش از شبکه نسیم است و مخاطبان این برنامه میتوانند جمعه ها ساعت 19 به تماشای این مسابقه بنشینند و تکرار آن را روز شنبه ساعت 1 بامداد، 9 صبح و 15 تماشا کنند.

مسابقه خانه ما

عوامل ساخت مسابقه خانه ما عبارتند از:

کارگردان:سیداحسان عمادی و امین کفاش زاده، تهیه کننده:حسین افشار، طراح و مشاور کارگردان:حسام اسلامی، مدیر تولید و برنامه ریز:محسن مرادی، گروه فیلمبرداری:محمد رحیمی، هادی داوودی، علی اکبر عطایی و حسن ناحی، صدابرداران:سیوان محمودی و علیرضا سمرقندی و کارگردان پشت صحنه:حامد وقاری، محصول سازمان هنری رسانه ای اوج، تهیه شده در استودیو نوبین.

فصل نهم مسابقه خانه ما به بوشهر رسید

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : شبکه نسیم
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی