نمناک فرهنگ و هنرموسیقی کنسرت محمد علیزاده پس از ترخیص از بیمارستان
محمد علیزاده ، محمد علیزاده خواننده
محمد علیزاده خواننده جوان کشورمان که چند روز پیش به علت یک بیماری عفونی در بیمارستان بستری بود با بهبود حالش از بیمارستان مرخص شد.
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1396

محمد علیزاده از بیمارستان مرخص شد

محمد علیزاده خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان که تیتراژهای ماندگاری در تلویزیون را در آثار خود دارد چند روز پیش به علت یک بیماری عفونی راهی بیمارستان شد اما خوشبختانه با بهبود حالش روز گذشته از بیمارستان مرخص شد.

محمد علیزاده که روز اول شهریور به دلیل بیماری عفونی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بود، پس از بهبود از بیمارستان مرخص شد.

ادامه کنسرت های محمد علیزاده در شهرستان ها

صدرالدین حسین خانی درباره این خبر گفت:خدا را شکر آقای علیزاده بهبود پیدا کردند و از بیمارستان مرخص شدند و از روز 8 شهریور برنامه هایشان را از کنسرت بروجرد آغاز خواهند کرد.

محمد علیزاده

بهبود حال جسمی محمد علیزاده

وی در ادامه افزود:ولی باز هم نیاز به این دارند که چند روز در منزل استراحت کامل داشته باشند؛ چون هنوز داروهایی که پزشکان برای ایشان تجویز کرده اند تمام نشده است. به امید خدا فکر کنم در روزهای 6 یا 7 شهریور ماه که داروهایشان تمام می شود آقای علیزاده سلامتی کامل شان را به دست آورده باشند.

مدیر برنامه های محمد علیزاده همچنین عنوان کرد:از همه مردم عزیز و طرفداران آقای علیزاده تشکر می کنم که در این مدت پیگیری کردند و جویای حال ایشان بودند؛ انشاءالله ما هم قول می دهیم که در کنسرت های آینده که در تهران و شهرستان های مختلف کشور برگزار می کنیم؛ این لطف و مهر و محبتی که مردم به ما داشتند را بتوانیم با اجرای برنامه های خوب، جبران کنیم.

حسین خانی گفت:به نظرم از روز 8 شهریور ماه جاری به امید خدا آقای علیزاده برنامه هایشان را از کنسرت شهرستان بروجرد در استان لرستان آغاز خواهند کرد و در ادامه نیز در چهار سئانس ساعت های 19 و 22 در روزهای 11 و 12 شهریور ماه در سالن همایش میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه خواهند رفت.

کنسرت محمد علیزاده پس از ترخیص از بیمارستان

کنسرت محمد علیزاده پس از ترخیص از بیمارستان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از ایلنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف