نمناک دنیای مدگوناگون مدل مو و لباس جدید پاییزی “کیتی میدلتون”
کیتی میدلتون ، عروس ملکه انگلیس
“کیتی میدلتون”، همسر شاهزاده ویلیام بعد از تولد دختر و دومین فرزندش در مراسم و برنامه های خاص شرکت کرده است البته با تغییری درمدل مو و مدل لباس .
بازدید : 18,758 نفر

کیتی میدلتون با لباس و مدل موی جدید

کیتی میدلتون جزو خوش پوش ترین ها در میان چهره هاست. مدل مو و مدل لباس های کیتی میدلتون اکثر اوقات جزو بهترین های فصل از سوی فشن دیزاینرها شناخته شده است. او که بعد از تولد فرزند دومش به سرعت خود را با تیپ و استایل سابق به کیتی میدلتون سابق رساند در استقبال پاییز سعی کرده است تغییری در مدل مو و لباس هایش ایجاد کند.

کیتی میدلتون و دخترش

کیتی میدلتون همسر ویلیام شاهزاده انگلیس و دخترش

کیتی میدلتون هم به جمع مو چتری ها پیوست. دیلی میل تصاویری از کیتی میدلتون در پری پاییز 2015 -2016 منتشر کرد و نوشت :کیتی میدلتون با مدل مو و لباس جدید، همسر ویلیام هم به جمع مو چتری ها پیوست.

استایل معمول موهای کیت اغلب شامل لیرهای سشوار شده به همراه اندکی موج در انتهای موها بود. ولی در جدیدترین حضور رسانه ای اش یک کوتاهی مو پاییزی به نمایش گذاشت و آن موهای چتری جدید بود که پیش از این از وی دیده نشده بود.

 کیت میدیلتون

مدل لباس و پالتوی جدید کیتی میدلتون

کیتی میدلتون

مدل لباس و مدل موی جدید کیتی میدلتون

 کیتی میدلتون

مدل موی چتری و مدل لباس پاییزی کیتی میدلتون

مدل مو و لباس جدید پاییزی کیتی میدلتون

مدل مو و لباس جدید پاییزی “کیتی میدلتون”
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 28
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف