نمناک اخبارحوادث مرگ مرموز برادر زاده بازیگر سرشناس کمدی در خانه اش
مرگ ، مرگ برادرزاده کمدین
پس از مرگ مرموز برادرزاده بازیگر سرشناس کمدی ایران در خانه مجردی اش، پلیس و بازپرس جنایی تحقیقات خود را دراین باره آغاز کرد.
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1395

مرگ مشکوک برادرزاده کمدین معروف

شامگاه پنجشنبه مأموران کلانتری ولنجک تهران درجریان مرگ پسرجوانی درخانه اش درشمال تهران قرار گرفتند.
با حضور مأموران در آدرس اعلام شده در خیابان ولنجک آنها با جسد پسر ٣٠ساله ای درحالی که لباس خانه به تن داشت، روبه رو شدند. در بررسی های نخست مشخص شد متوفی برادرزاده یکی از بازیگران مشهور نقش های کمدی است که به تنهایی ازچند ماه قبل در این خانه مجردی زندگی می کند.
با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران، او دستور حضور تیم تشخیص هویت را در محل برای بررسی علت مرگ صادر کرد. با حضور تیم جنایی، پزشک جنایی با معاینه جسد اعلام کرد بیش از نصف روز از مرگ پسرجوان می گذرد و مشخص کردن علت دقیق مرگ نیاز به بررسی بیشتر دارد.

مرگ مرموز

مرگ مشکوک برادرزاده کمدین معروف در خانه مجردی اش


همچنین خانواده این پسر ٣٠ساله درتحقیقات نخست به مأموران پلیس گفتند:«پس از این که پسرمان جوابگوی تلفن همراه و خانه اش نبود، به موضوع مشکوک شدیم و به خانه اش آمدیم، اما پس از حضور در آپارتمان او، با جسدش روبه رو شدیم و موضوع را به پلیس اطلاع دادیم. هنوز نمی دانیم که پسرمان چه اتفاقی برایش افتاده است.»
با بررسی محل کشف جسد، سجاد منافی آذر بازپرس ویژه قتل تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای مشخص شدن مرگ پسر ٣٠ساله را صادر کرد.

مرگ مرموز برادر زاده بازیگر سرشناس کمدی در خانه اش

مرگ مرموز برادر زاده بازیگر سرشناس کمدی در خانه اش
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 14
برگرفته از روزنامه شهروند / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف