نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سری جدید مسابقه کتابخوانی در خندوانه
خندوانه ، مسابقه کتابخوانی خندوانه
سری جدید مسابقه کتابخوانی خندوانه از یکشنبه 8 شهریور آغاز شد و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1395
بازدید : 4,407 نفر

مسابقه کتابخوانی خندوانه

شب گذشته دور جدید مسابقه کتابخوانی خندوانه آغاز شد، در این برنامه 10 کتاب از طریق فروشگاه مجازی کتاب «طاقچه» معرفی و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و وسالات مسابقه نیز از متن این 10 کتاب انتخاب می شود و مخاطب می تواند به هر تعداد از سوالات درباره کتابی که انتخاب کرده است پاسخ دهد.

در این دور از این مسابقه کتابخوانی به تناسب میزان پاسخ های صحیح به سوالات ارائه شده در طبقه بندی های حداقل هفت، 10، 20، 30، 40 و 50 پاسخ صحیح و بیشتر، شرکت کنندگان از جوایزی برخوردار خواهند شد.

مسابقه کتابخوانی

دور جدید مسابقه کتابخوانی خندوانه

تعداد برندگان در هر بخش بر اساس پاسخ صحیح شامل 1100، 110، 40، 14، 5 و یک نفر خواهد بود که برنده نهایی جایزه 110 میلیون تومانی را دریافت خواهد کرد. همچنین برندگانی در هر یک از بخش های این مسابقه نیز به ترتیب جوایز400 هزار تومانی، یک، سه، پنج و سه میلیون تومانی دریافت خواهند کرد.

سوالات مسابقه کتابخوانی برنامه خندوانه از روز 24 شهریور ماه سال جاری از طریق اپلیکیشن طاقچه ارائه خواهد شد و برای شرکت در این مسابقه هر شرکت کننده لازم به ثبت شماره تلفن همراه خود در این سامانه است

کتاب های این دوره از مسابقه کتابخوانی خندوانه به این شرح معرفی شده اند:تن تن و سندباد از نشر قدیانی، باشگاه مغز از نشر مهرآسا، آب نبات هل دار از نشر سوره مهر، من دیگر ما از نشر آیین فطرت، گردان قاطرچی ها از نشر کتابستان معرفت، ابن مشغله از نشر روزبهان، دیدم که جانم می رود از نشر شهید کاظمی، فتح خون از نشر واحه، می شکنم در شکن زلف یار از نشر معارف و مطلع مهر از نشر حدیث راه عشق.

امکان خرید هر یک از این کتابها به صورت مجازی نیز در اپلیکیشن طاقچه فراهم شده است.

سری جدید مسابقه کتابخوانی در خندوانه

سری جدید مسابقه کتابخوانی در خندوانه
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 55
برگرفته از مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 32 23
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف