نمناک سرگرمیگوناگون دعوای ملانیا و ترامپ سر بی حجابی!! + تصاویر
ملانیا ترامپ ، عکس دختر ترانپ
ملانیا ترامپ بی توجه به حرفهای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هنگام ورود به کشور عربستان حجاب نداشت و همین موجب شد تا ترامپ در توییتر خود نارضایتی اش را در این مورد اعلام کند.
تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1396

بی توجهی ملانیا به حرف ترامپ در رابطه با حجاب

پوشش جنجالی یا بهتر است بگوییم نداشتن حجاب سر ملانیا و ایوانکا ترامپ در سفر به عربستان سعودی از جنبه های مختلف مورد بررسی رسانه های خبری قرار گرفت. 

نارضایتی ترامپ از ملانیا برای بی توجهی به نظر او

بانوی اول آمریکا در اولین سفر بین المللی همراه رئیس جمهور این کشور توجهات را به خود جلب کرد .

 ملانیا ترامپ

بی توجهی ملانیا ترامپ به قانون حجاب در عربستان

یکی از قوانین و البته احترام به باورهای کشور مقصد در سفرهای بین المللی دولت مردان رعایت برخی از قوانین به خصوص در مورد پوشش است که ملانیا آن را زیر پا گذاشت. یکی از قوانین ورود به کشورهای اسلامی رعایت حجاب است وحتی اکثر زنانی که همراه با گروه دولتی به عنوان میهمان ویژه وارد این دسته از کشورها می شوند سعی می کنند آن را رعایت کنند.

ترامپ بعد از واکنش ها به بی حجابی ملانیا در سفر به عربستان پیامی در توییتر خود منتشر کرد تا نارضایتی او از این مسئله را اعلام کند، آقای رئیس جمهور البته بازهم با یک غلط املایی مورد تمسخر دیگران قرار گرفت.

ملانیا ترامپ

عکس ترامپ و همسرش ملانیا در کنار شاه عربستان

به گزارش دیلی میل برخی از نزدیکان ترامپ عنوان کرده اند که رئیس جمهور امریکا به دلیل بی توجهی همسرش به خواسته او به طور جدی ناراحت شده و واکنش های تندی به رفتار ملانیا نشان می داد به طوری که می توان گفت رابه این دو در طی سفر اصلا خوب نبود.

رفتارهای تند ترامپ با ملانیا شبیه دعوایی بی صدا بود و به وضوح می توان آن را احساس کرد.

ایوانکا ترامپ هم مثل ملانیا بدون حجاب وارد عربستان شد

 ایوانکا ترامپ
ایوانکا ترامپ

عکسهایی که بی توجهی ایوانکا را نیز به نظر پدرش دونالد ترامپ نشان می دهد

شایان ذکر است دونالد ترامپ با سفر به عربستان قرارداد فروش تسلیحات جنگی با رقم بسیار بالا امضاء کرد. بمب هایی که بر سر مردم مسلمان یمن ریخته میشوند و اسلحه هایی که به دست تروریست های تکفیری وهابی داعش، النصره و غیره میرسد تا بر علیه خود مسلمانان استفاده شود.

بی توجهی ملانیا ترامپ به شوهرش در عربستان + تصاویر

دعوای ملانیا و ترامپ سر بی حجابی!! + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 67
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 51 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف